Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Apple vyšetřujete zprávy o problému zpoždění hovoru iPhone X, jste ovlivněni?

Apple vyšetřujete zprávy o problému zpoždění hovoru iPhone X, jste ovlivněni?

Apple potvrdil, že vyšetřuje malý počet problémových případů týkajících se iPhone X, přičemž Apple nyní uznává, že tento problém vyšetřuje.

Více majitelů iPhone X přijalo různé komunity podpory a fóra – včetně vlastních Apple -, aby naznačovaly, že příchozí hovory nedokážou zapnout zobrazení zařízení po dobu až deseti sekund.

Přestože si uživatelé jsou vědomi toho, že příchozí hovor je v současné době přijímán zařízením kvůli zvukovému tónu nebo vibračnímu režimu, obrazovka se po delší dobu nestává aktivní, což naznačuje, že v některých případech není majitel zařízení schopen jej schopen fyzicky přijímat nebo odmítnout hovor. Nezdá se, že se jedná o zbrusu nový problém, přičemž někteří majitelé zařízení si stěžují na tento problém tento rok, ale se stížnostmi se také vrací zpět do listopadu 2017, kdy bylo zařízení skutečně spuštěno.

Zdá se, že většina stížností potvrzuje stejný typ neobvyklého chování tím, že naznačuje, že hovor je skutečně přijato sluchátkem, ale rozhraní na obrazovce, které uživateli poskytuje schopnost interagovat s hovorem, se zobrazí s významným zpožděním. Toto zpoždění nejen podporuje zmatek a frustrace, ale také vede k tomu, že volání neustále chybí.

Stojí za zmínku, že se zdá, že se jedná o velmi omezený problém ovlivňující malé množství majitelů iPhone X. S tím bylo řečeno, stížnosti byly Apple vzato dostatečně vážně, aby společnost zaručila společnost, která použila zdroj, aby se pokusila dostat na spodní část problému, což pravděpodobně povede k tomu, že je oprava vydána s budoucí verzí iOS, pravděpodobně v Formulář iOS 11.2.6.

Toto vyšetřování bude pravděpodobně zahrnovat kontakt Apple s postiženými spotřebiteli, aby se pokusil shromáždit data ze svých zařízení, aby se pokusil zjistit, zda dokážou určit podobnosti. Jakmile je problém identifikován, bude zavedena a vydána oprava.

Není to poprvé, kdy se Apple musel vypořádat se stížnostmi na iPhone X a jeho výkon. Je to problém, kterým by spotřebitelé mohli udělat, ale je uklidňující, že Apple reaguje na vyřešení problému.

(Via: MacRumors)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Kodi 17.7 Stáhnout: Uvidíme to, nebo je Kodi 18 konečné další vydání?

Jak získat iPhone X na iOS 11.1.2 pro účely útěku z vězení

VPN na Apple TV 4K nebo 4: Zde je návod bez útěku z vězení

Nainstalujte KODI VPN Addon On Fire TV Stick nebo Android 2018 zdarma, tady je, jak

Stáhněte si iOS 11.2.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

Downgrade iOS 11.2.5 na iOS 11.2.2 Pro potenciální budoucí útěk z vězení je to, jak

Útěk z vězení iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *