Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Deplicated AutoMobile Web Provozní obrazovka s Raspberry PI

Deplicated AutoMobile Web Provozní obrazovka s Raspberry PI

[J3TStream] Požadovaná jednodušší metoda na obrazovce webového provozu na silnicích ve své oblasti. Konkrétně si přál cestování silnic ze svých aut a kamionu při řízení. To znamenalo, že je třeba snadno použít, stejně jako ne také rušivé.

[J3TStream] Zjistil, že může využít raspberry PI pro spuštění systému. To by udělalo věci jednoduché, protože má k dispozici celý systém Linuxu. PI je poměrně nízká síla, takže je to běh z aut a nákladních automobilů světlejší adaptér. [J3TStream] musel přidat vlastní tlačítko napájení do PI. To umožňuje systém zavádění, stejně jako vypnout půvabně, zabránění poškození systémových dat.

Po procházení eBay, [J3TStream] objevil nízkou cenu 3,2 “TFT LCD displej obrazovky, která by fungovala dobře pro zobrazení webových datových dat. Obrazovka byla jednoduchá pro práci s PI. [J3TStream] využil distribuci Raspbického Linuxu. Jeho stránka projektu obsahuje odkaz ke stažení raponského obrazu, který již obsahuje potřebné moduly pro práci s LCD obrazovkou. Když je snímek načten, je vše, co je třeba udělat, je kalibrovat obrazovku s využitím vestavěných funkcí operačního systému.

Systém stále potřeboval datové připojení. Chcete-li dělat věci jednoduché, stejně jako levné, [J3tstream] využíval USB WiFi Dongle. PI pak odkazuje na WiFi horkou oblast vyvinutou do jeho 4G mobilního telefonu. Chcete-li zobrazit mapu webové dopravy, [j3tstream] jen odkazy na webové stránky, které obrazovky webového provozu pro jeho oblast.

Poslední kroky byly co nejvíce automatizovat. Koneckonců, nechcete být při řízení tápáni s bitovou dotykovou obrazovkou. [J3TStream] Udělal některé úpravy souboru LXDE Autostart. Tyto úpravy okamžitě tun prohlížeč v režimu celé obrazovky na webové stránky webových stránek. Teď, když [J3tstream] booti zvedne pi, to okamžitě odkazuje na jeho wifi hotspot, stejně jako tons nahoru regionální webové dopravní mapy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *