Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Galaxy Note 2 Android 4.3 Jelly Bean Update je venku

Galaxy Note 2 Android 4.3 Jelly Bean Update je venku

Takže kluci, po dlouhé škále pověstí, zášť od jednotlivců a 3 verze uniknutí firmwares, Samsung nakonec začal rozvažovat dlouho očekávaný Android 4.3 Jelly Aktualizace fazole na jednotlivci touhy v Galaxy Note 2. Jak všichni chápete, že Samsung musel zastavit již vydanou aktualizaci Android 4.3 pro Galaxy S3 a tehdy se podnikání rozhodlo odložit aktualizaci pro poznámku 2 kvůli určitému výkonu problémy. Jen den před včerejškem vydal Sammobile uniklý firmware, který vypadal docela stabilní ve výkonu, což naznačuje, že Samsung je připraven tuto aktualizaci posunout na druhou generaci svého zařízení Phablet. Stáhněte si firmware Firmware Bean Bean Galaxy Note 2 Android 4.3 zdola a nyní to Flash!

Nebyli jsme šokováni, když dnes někteří jednotlivci hlásili, že získali nové oznámení o aktualizaci softwarové aplikace. Tvůrce neustále posílá bitové přírůstkové aktualizace v rutinních intervalech, ale když jsme pozorovali velikost OTA (asi 700 MB), byli jsme si jisti, že je to zvláštní aktualizovaná, na kterou jsme čekali věky. Ano, je to první hlavní aktualizace pro Galaxy Note 2 po asi deseti měsících.

Aktualizace Android 4.3 Jelly Bean pro návrhové číslo Galaxy Note 2 GT-N7100 se nakonec začalo zavádět a tentokrát kolem jednotlivců gadgetu v Indii by se cítila štěstí, že tuto aktualizaci získají jako první. Nová aktualizace je opravdu obrovská, ale jednotlivci, kteří jsou pod obavami, přinášejí některé úžasné funkce, jako je nový zámek, widget v povětrnostních podmínkách a funkce pera z poznámky 3, mohou se cítit zklamáni.

To neznamená, že nová aktualizace vůbec nezahrnuje nové funkce. Stále existuje obrovský seznam úprav a vylepšení, která budete mít nárok na potěšení po aktualizaci gadgetu na Android 4.3 Jelly Bean.

Nová zámková obrazovka s vícestránkou a podporou widgetů

Nová kalkulačka

Nový přehrávač videa, hlas S, skupinového hraní, plánovač S, hudební přehrávač, galerie, klávesnice Samsung, kalkulačka

Některé nové ikony

Nový hudební přehrávač se starou ikonou

Vylepšení vylepšení displeje: Text vypadá ostřejší a obrazovka mnohem živější

Knox

Nové uživatelské rozhraní v nastavení

Snít

Nová stránka rychlého nastavení nabízená v panelu oznámení

Galaxy S4 vyzvánění

Podpora ANT+

Podpora oříznutí

Podpora Galaxy Gear

Jízdní režim

Přesuňte aplikace na funkci SD

Zvuk i funkce výstřelu ve fotoaparátu

Funkce správy hlasu jako S4

Rychlejší zážitek z uživatelského rozhraní

Mnoho dalších

Stáhnout poznámku 2 Android 4.3 Jelly Bean Firmware

Níže uvedený firmware je však oficiálně označen pro Indii, protože je to neznačková verze, může být nainstalován na jakýkoli typ Galaxy Note 2 GT-N7100, který není zablokován SIM. Pokud budou k dispozici, bude přidáno mnohem více firmwaru. Stáhněte si oficiální firmware rychle pomocí nástroje pro stažení firmwaru Frija.

Jak nainstalovat:

Chcete-li nastavit tento firmware na vaší Samsung Galaxy Note 2, dodržujte pokyny uvedené v našem hloubkovém tutoriálu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *