Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 2018 MacBook Air Revitalize Ruredored s nízkou cenovkou, poptávka HomePod zůstává „průměrná“

2018 MacBook Air Revitalize Ruredored s nízkou cenovkou, poptávka HomePod zůstává „průměrná“

ve vzácném výletu do světa pověsti o 13palcový MacBook Air, máme analytiku Ming-Chi Kuo z KGI Securities hlásí, že Apple Plány nabídnout mnohem levnější 13palcový MacBook Air v určitém okamžiku v průběhu roku 2018.

Podle poznámky rozdávané investorům se Kuo domnívá, že během druhého čtvrtletí roku dorazí nový MacBook Air „s nižší cenovou značkou“, přičemž se očekává, že přemístění zlepší zásilky MacBook o něco až o 15%.

V této fázi jsou konkrétní podrobnosti o novém MacBook Air velmi obtížné, i když notoricky zasažení a slečna Digitimes dříve naznačila občerstvení MacBook Air. Celá sestava MacBook Air se ocitla obětí posunu v Focus pro Apple, přičemž 12palcový MacBook se ukázal jako počítač, který společnost tlačila jako své ultra tenké a lehké zařízení. Dokonce i kdysi ignorovaný MacBook Pro získal mnohem více pozornosti než MacBook Air of Late a podnítil zvěsti, že linka není pro tento svět dlouho.

Vzhledem k tomu, že současný 13palcový MacBook Air začíná na 999 USD pro základní model, Kuo věří, že Apple posouvá aktualizovaný model za levnější cenu, i když o kolik levnější je zbývá vidět.

Kuo také ve svých poznámkách diskutoval, že poptávka po HomePod se zdá být zatím „průměrná“, i když pro inteligentního řečníka je stále časné dny.

S některými základními funkcemi, jako je AirPlay 2.0, stále chybí v zařízení, je možné, že někteří se drží pro úplnou sadu funkcí před stříkáním 349 $ potřebných k tomu, aby do svých domovů dostali první inteligentní reproduktor Apple.

(Via: 9to5Mac)

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.2.6 Útěk z vězení: Unjailme Demos Sandbox Escape for iOS 11.2 od Zimperium na nejnovějším firmwaru

Scothman Snapchat IPA pro iOS 11 ke stažení vydáno [bez vězení vyžaduje]

Odstraňte / odinstalujte útěk z vězení Electra iOS 11 nebo bez návaznosti z vašeho iPhone nebo iPadu, tady je, jak

Nejlepší úložiště / zdroje Cydia pro iOS 11 Jailbreak Electra [2018 edice]

Jak snížit iOS 11.2.6 na iPhone, iPad, iPod touch

Stáhněte si iOS 11.2.6 Odkazy na IPSW a OTA s opravou zpráv, které se havarují chyba

Útěk z vězení iOS 11.2.6 / 11.2.5 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 Na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Electra nebo Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *