Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Snadná stavba dílů sklenice, které můžete přidat do svého obchodu

Snadná stavba dílů sklenice, které můžete přidat do svého obchodu

Toto díly jsou snadno stavitelné, ale stále dělá skvělou práci zaokrouhlování hrubých hran a leštění povrchů částí řezů s CNC strojem. Můžete vidět, že ho upevňuje v lavičce a chladicí fanoušci mají magnet, který drží zásobník na místě na kovadlové části tohoto nástroje. Vzhledem k tomu, že neustále omývají části, je to velmi snadné ukládat jednotku mezi použití.

[NEO7CNC] namontován dřevěnou desku sklenice přímo do hřídele motoru. To se provádí s pomocí některých hliníkových zásob, které šrouby do kulaté dřevěné desky a má otvor a nastavit šroub pro klíčový hřídel motoru. Existují čtyři dřevěné hmoždinky, které kolébka plastová káva džbán, kde jsou díly. Jako první test používal zinc BB, že už lhal kolem, ale dal nějaké ocelové míčové médium na zakázku pro budoucí projekty.

Je to jistě robustnější a silnější než legeo míč mlýn, jak jsme se podívali. Buďte opatrní s motorem. Dokonce i v přímých 60 otáčkách od 60 ot / min skončila se opravdu horká a to je důvod, proč je v sestavě zahrnuta chladič a jednotka ventilátoru. Vidět v akci po přestávce.

[přes hacknut gadgets]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *