Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Porážka čipu, stejně jako pin s kousky kabelu

Porážka čipu, stejně jako pin s kousky kabelu

Jednou z mnoha metod, které Američané zesměšňují zbytkem světa, je to, že nemají čip, tak i PIN na svých kreditních historických kartách; Americká úvěrová historie Card Business byly pomalé, aby tuto inovaci přinesly miliony POS terminálů po celé zemi. Dělat posun není jednoduchý, dokud je posun úplný, musí stroje přijmout jak magnetické pruhy, stejně jako čip, stejně jako pin.

Tento gadget může zakázat čip, stejně jako pin, bezdrátově, tím, že vynucuje downgrade do Magstripe. [Samy Kamkar] produkoval Magspoof, aby se podíval na binární vzorce na magnetickém pruhu jeho Amex karty, stejně jako v procesu, stejně jako v procesu, stejně jako v procesu, který také vyrobil gadget, který pracuje s řidiči licencí, hotelové vesmírné klávesy, stejně jako parkovací parkoviště.

Elektronika pro Magspoof jsou neuvěřitelně jednoduchá. Pro program je nutný malý mikrokontrolér pro tuto sestavení, stejně jako pro Magspoof, [Samy] využil Attiny85 pro “větší” verzi (ještě méně než palce čtverec). Menší, kreditní historie velikosti verze využívaná attiny10. Zbytek schématu je jen h-most, stejně jako cívka magnetického kabelu – jednoduchá dostatečná pro každého, kdo má pájecí železo, aby se dohromady na nějaké parfoary.
Pulzováním H-mostu, stejně jako napájení cívky drátu, Magspoof emuluje švihání kreditní historie karty – je to všechny jen magnetické pole reverzní směr v extrémně specifickém vzoru. Vzhledem k tomu, magnetický vzor na jakémkoliv typu kreditní historie karty lze rychle číst, stejně jako [Samy] demonstruje, že to je možné s některými rzi, stejně jako pouhým okem stejně, je to jednoduchá záležitost klonovat kartu budováním nějaké elektroniky .

[Samy] tam se tam nezastavil. Vypnutím bitů, které určují, že karta má čipový palubní, jeho gadget může obejít čipu i ochranu pinů. Pokud jste extrémně opatrný s magnetizovanou jehlou, můžete zakázat čip, stejně jako zabezpečení PIN na jakémkoli typu kreditní karty. [Samy] gadget není požadavek na to, že stupeň obratnosti – může jen překlopit trochu v firmwaru pro Magspoof. Je to všechno skvělá práce, stejně jako i když kód pro čipu, stejně jako pin porážka není zahrnut do repo, dokumenty, které přesně ukazují, jak lze provést existovat.

Aplikace [Samy] je extrémně elegantní, avšak stojí na ramenou gigantů. Zejména jsme pokryli podobné gadgets před (zde i zde, například zde), stejně jako cokoliv, co budete požadavky na tento hack s výjimkou útoku na čip a pin-downgrade, jsou pokryty v [počet nulů] Tradiční tradiční 1992 “den v životě reverzního toku”.

Díky [toru] pro odeslání tohoto. [Samy] je nabízeno níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *