Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Apple vydává beta 4 iOS 9.3.3, TVOS 9.2.2, OS X 10.11.6 pro návrháře a veřejné testery

Apple vydává beta 4 iOS 9.3.3, TVOS 9.2.2, OS X 10.11.6 pro návrháře a veřejné testery

Apple právě vyrobil iOS 9.3.3 Beta 4 a OS X El Capitan 10.11.6 Semena Beta 4 nabízená oběma návrhářům registrovaným v programu Apple Designer, stejně jako testery registrované v programu Apple Public beta. Spolu s nejnovějším iOS 9.3.3 a OS X 10.11.6 BETA byly také vydány TVOS 9.2.2 Beta 4 pro Apple TV 4. Tato nejnovější semena iOS 9.3.3, TVOS 9.2.2 a také OS X El Capitan 10.11.6 Přicházejí jen týden poté, co bylo provedeno semeno BETA 3 uvedených platforem ke stažení na kompatibilní iOS, Apple TV a také Mac zařízení. Právě zde se podíváme na to, co přesně je nové, pokud vůbec, v každé z těchto nejnovějších sestav, jeden po druhém.

iOS 9.3.3 Beta 4

Čtvrtá beta beta iOS 9.3.3 přichází jeden týden po vydání třetího semene před vydáním, což znamená, že iOS 9.3.3 nyní testoval interiér i vnější testery mnohem déle než měsíc. Jak byste očekávali od aktualizace této povahy, iOS 9.3.3 zahrnuje vylepšení pod kapotou, která se zaměřují na stabilitu a také se snaží nabídnout mnohem lepší uživatelské zkušenosti pro iPhone, iPad a iPod Touch jednotlivci interagují s platformou. Tato vylepšení interiéru naznačují, že neexistují žádné úpravy směřující ven, aby se skládaly do domu.

Vývojáři i veřejní beta testeři jsou schopni nastavit nejnovější beta jako aktualizaci OTA (OTA) z Nastavení> Obecná> aktualizace softwarové aplikace, pokud je na zařízení již nainstalována verze iOS před vydáním. Pokud ne, iOS 9.3.3 Beta 4 IPSW data nebo profil konfigurace Apple pro iOS 9.3.3 lze popadnout z buď vývojáře.apple.com nebo beta.apple.com.

TVOS 9.2.2 Beta 4

A postup TVOS 9.2.2 pokračuje. Návrháři jsou schopni pokračovat v testování nejnovější verze TVOS, aby zaručili kompatibilitu aplikací, kromě toho, že Apple nabízejí důležité komentáře o chybách a bezpečnostních a bezpečnostních problémech, které mohou existovat. Stejně jako současná veřejná verze TVOS, verze 9.2.2 neobsahuje žádný typ pozoruhodných uživatelsky orientovaných úprav, se kterými jsou majitelé Apple TV schopni interagovat prostřednictvím dálkového ovladače Siri nebo propojeného zařízení Bluetooth. Místo toho, jak je to obvykle situace pro tato bodová vydání, se Apple vybral, aby se zaměřil na eradikaci chyb a také na základě zásadních úprav bezpečnosti a zabezpečení a vylepšení, aby nabídla obecnou zlepšenou zkušenost uživatelů.

Jak je tomu tak vždy, návrháři jsou schopni stáhnout nejnovější beta TVOS z Developer.apple.com a poté využít iTunes a kabelovou televizi USB-C k přivedení firmwaru. Pokud je předchozí beta již nainstalována v Apple TV, měla by být čtvrtá i nejnovější beta beta k dispozici přímo na gadgetu jako aktualizace OTATER (OTA).

OS X El Capitan 10.11.6 Beta 4

Čtvrtá beta verze OS X 10.11.6 by mohla velmi dobře klesat, protože jedna z posledních betas, které mají být poskytnuty návrhářům, stejně jako veřejné testery, než se do hry vstoupí modifikace názvu, a MacOS Sierra je zveřejněna. Tato čtvrtá beta verze společnosti Apple Desktop Platform přichází jen týden po třetím předběžném semeno OS X El Capitan 10.11.6, což znamená, že softwarová aplikace byla testována mnohem více než měsíc. Stejně jako předchozí betas, tato čtvrtá poskytování nezahrnuje žádný typ pozoruhodných vnějších změn, místo toho se rozhodl zaměřit se na vylepšení stability a opravy chyb.

Podle Apple tato aktualizace zvyšuje stabilitu, kompatibilitu a bezpečnost a zabezpečení počítačů Mac spuštěných platformou. Návrháři i veřejní testeři jsou schopni stáhnout a také nastavit nejnovější aktualizaci beta z obchodu Mac App Store.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 9.3.2 / iOS 9.3.3 Aktualizace podmínky [nejnovější]

Stáhněte si finále iOS 9.3.2 pro iPhone a iPad [odkazy IPSW]

Útěk z vězení iOS 9.3.1 / 9.3 Aktualizace podmínky

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *