Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Kompletní průvodce pro správce zařízení pro Android

Kompletní průvodce pro správce zařízení pro Android

, který ztratí smartphone, není nic nového, to se děje s ohledem na to, že založení chytrých telefonů. Často může neúmyslně zapadnout za pohovkou nebo často může být ve skutečnosti ukradeno, existuje mnoho způsobů, jak ztrácet smartphone.

Ztráta smartphonu je hrozná situace – emocionálně i finančně. Pokud jste ztratili telefon před několika lety, bylo téměř nemožné jej najít. Tato technologie však nyní hodně postupovala a je snadné najít ztracený smartphone. Jedna taková technologie, která vám umožní najít váš ztracený smartphone, se nazývá správce zařízení Android.

Co je správce zařízení Android?

Správce zařízení Android (ADM od nynějška) je software Google, který snadno sleduje ztracený telefon. Funguje pomocí účtu Gmail, který je propojen s vaším zařízením Android. Pro tuto aplikaci nemusíte nainstalovat žádnou aplikaci vzhledem k tomu, že ADM je ve výchozím nastavení již k dispozici ve smartphonech a ve výchozím nastavení je také povoleno.

Požadavky:

Vaše zařízení je zapnuté.

Je připojen k internetu.

Váš účet Google je přihlášen.

Přístup k umístění je zapnutý a uděluje se oprávnění k přístupu k umístění.

Povolte ADM k nalezení zařízení (ve výchozím nastavení zapnuto)

Povolte ADM zamknout zařízení a vymazat vaše data (vypnutá ve výchozím nastavení)

Nalezení ztraceného zařízení

Toto je primární funkce ADM. Chcete -li najít ztracené zařízení, přejděte na tento odkaz a přihlaste se s účtem Google, který je propojen s vaším zařízením Android. Pokud je váš telefon zapnutý a je schválen přístup k umístění, uvidíte umístění, kde bylo zařízení naposledy aktivní.

Pokud najdete telefon někde daleko od svého místa, nepokoušejte se hrát hrdinu a nejde za špatným člověkem sám. V roce 2015 jsme viděli mnoho případů, kdy se lidé pokusili získat zpět svůj telefon sami a napadli zloděj. Vždy volejte policajty a řekněte jim vše v takové situaci.

Zvonění ztraceného zařízení

Někdy vložíte telefon do vibrací a pak jej nemůžete najít. V takové situaci bude tato funkce ADM ověřit užitečnou. Přejděte na webovou stránku ADM a vyberte „Ring“. Tím se váš telefon vrátí do režimu Ring a přehraje výchozí vyzvánění.

Zamkněte svůj ztracený telefon

Tento trik funguje, pouze pokud váš telefon nemá heslo, pin nebo vzor. Pokud jste ve ztraceném telefonu nenastavili žádnou možnost bezpečnosti, můžete tuto funkci použít k vložení momentu do telefonu. Chcete -li to provést, přejděte na webovou stránku ADM a stiskněte „Lock“.

Vymažte všechna data na vašem ztraceném telefonu

To musí být provedeno pouze tehdy, pokud nemůžete najít telefon. Přejděte na webovou stránku ADM a stiskněte „Erase“. Pokud tak učiníte, vymaže všechna data, která jsou uložena v telefonu.

Doufáme, že se taková situace nevyvíjí tam, kde musíte použít ADM. Musíte si však být vědomi všech funkčnosti ADM, abyste byli na bezpečné straně.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *