Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Stáhněte si hry založené na Accelerometer pro Windows Mobile

Stáhněte si hry založené na Accelerometer pro Windows Mobile

Kdo uvádí, že Windows Mobile nemůže být zábavný? Právě zde je seznam mých nejlepších tipů pro hry založené na akcelerometru pro Windows telefony se systémem Windows Mobile (v žádném konkrétním pořadí):

1. Akvárium

Aquarium, vyvinuté uživatelem „XDA-Developers“, je jednoduchá využívatelná zábavná animovaná hra, ve které máte plné pohyb spravující nad rybami v akváriu. Zkontrolujte toto video a uvidíte akvárium v plné akci!

Stáhněte si akvárium

2. Generátor čísel loterie

Jedná se o aplikaci pro generátor čísel loterie, která produkuje jedinečné číslo, kdykoli ji otřásáte! Takže chápete, co dělat příště, když chcete vytvořit jedinečné číslo loterie.

Stáhněte si generátor čísel loterie

3. Hdwobble

Pamatujete si, že notoricky známá aplikace pro iPhone Wobble, která skončila jako okamžitý zásah na iPhone? Hdwobble přináší to, co Wobble dal iPhone – „Bouncy Bouncy Fun;)“

Stáhněte si hdwobble

4. Gravity Balls

Zdá se, že fantastickí lidé u návrhářů XDA nás nikdy nezmizí nebo? Gravity Balls je ještě jedna hra založená na akcelerometru, která ke správě hry používá G-senzor. S pohybem vaší ruky (naklonění doleva/pravého) spravujete pádlo, které exploduje koule. Naklonění a úpravy dolů Gravitační síla používaná na koule. Tuto metodu je můžete zrychlit, zpomalit je nebo dokonce přimět je znovu létat do nebe.

Stáhněte si gravitační koule

5. Klaxon (budík)

Klaxon je bezplatný jednoduchý využití budíků s přidanou podporou pro použití G-senzoru v mobilních telefonech Windows. To, co dělá tuto aplikaci zvláštní, je její schopnost umožnit jednotlivcům interagovat s aplikací, s pohybem nebo světlem. Jednotlivci jsou poskytnuty volby, aby se telefonoval, převrátil jej nebo ho otočil směrem k světlu, aby odložil nebo vypnul alarm.

Zde je příklad: Pokud nastavíte alarm vsta o 9:00. Stačí převrátit po telefonu, abyste jej odložili po dobu 10 minut, nebo zatřepejte telefon, abyste úplně vypnuli alarm.

Stáhněte si Klaxon

6. Asfalt 4 HD

Plně doporučená závodní hra od Gameloft s plnou podporou G-Sensoru: Podporuje krajinu, portrét, (Turn by) Accelerometer, dotykový displej, auta, kola, dívky, policajti, ladění … a také vše, co od závodní hry očekáváte!

7. Požadavek na rychlost: Undercover

Need for Speed: Undercover pro Windows Mobile je dobře vyráběná závodní hra. Schopnost využívat drifty na zatáčkách a pomalé pohyb pro přesné vyhýbání se rovným způsobem, pokouší se ochutnat základní vzorec modingu vozidla a závody s podporou dusíku je zábava. Hra je solidní s skvělou grafikou a také spoustou aktivit, které vás zaměstnávají.

Požadavek na nákup a stahování pro rychlost: Undercover

8. Gclipper (virtuální zastřihovače vlasů)

Gclipper je bezplatný zábavný online zaklínač vlasů, který simuluje hlukové vlasy, které vyvíjejí, když se pohybuje s vlasy.

Funkce:

Klepnutím na obrazovku začnete

Klepnutím znovu zastavíte

3 jedinečné se zdá – zapněte/vypněte, bez řezu a také řezu

GSensor umožnil zajistit, aby naklápění „virtuálních ořezávců“ směrem k vašim obětem vydával zvuk řezání vlasů

Stáhněte si Gclipper

9. Otočte láhev

Spin the Bottle je bezplatná hra G-senzorů pro Windows Mobile Phone. Pro točení láhve jen protřepejte telefon a láhev se začne otáčet v kinetickém toku. Zkontrolujte video níže a uvidíte jej v akci!

Stáhnout Spin the Bottle

10. Navtetris (G-senzor povolen tetris)

NavtEtris je hra Tetris pro mobilní telefony Windows s přidaným výkonem G-senzoru, což jednotlivcům umožňuje hrát hru, aniž by využili základní ovládací prvky na mobilu pomocí senzorů gadgetu. Cihly lze přesunout a otočit se na základě hodnot z akcelerometru a senzorů posouvání. Podívejte se na to v akci ve videu níže!

Stáhněte si Navtetris

Ukažte nám prosím, pokud rozumíte jakémukoli typu jiné skvělé hry založené na Accelerometer nebo aplikaci pro Windows Mobile, která stojí za to vyzkoušet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *