Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Projekt Binky, uvedení celica v mini tvrdém způsobu

Projekt Binky, uvedení celica v mini tvrdém způsobu

Staré mini – ne ten nový, myslí, že jste – byl fantastický rally auto, ale padesát lichých koňských sil tě nedostane příliš daleko. Jméno hry se z roku 1980 polojí hromadu rzi, aby vytvořil jeden z nejrychlejších minis na planetě. To je cíl špatné posedlosti motorsport, projektu [Nik Blackhurst], [Richard Growning], a [Rex Hamilton] jako [Abraham Lincoln].

[Nik] má 1980 mini 1000, hromadu ve tvaru vozu. Plán pro tuto víceletou sestavu je věci na motor, převodovku a suspenzi z TOYOTA CELICA ST185 GT4 do starého mini. Pokud se zajímáte, to je dva litr, přeplňovaný motor s 200 koní a pohonem čtyř kol v mini, který byl původně 50 nebo 60 koní. Ne, motor se nehodí, ale to nezastaví tyto kluky.

To není ten druh sestavení, jen se ponoříte. Jakmile kluci měli mini v garáži, z obou automobilů bylo odebráno zátěž měření, napsané a auto svléklo. To není jednoduchý mod, a několik kusů vybavení bylo vyrobeno jen pro tuto sestavení. Největší z nich je vlastní Jig Mini podvozek může být přišroubován dolů. Tento přípravek dává [Nik] a [Richard] schopnost namontovat mini a motor na válečky a otáčet celý podvozek 90 stupňů pro snadné svařování spodní strany automobilu.

Již existuje osm videa pokrývající rok a půl práce, a teprve teď je na konci tunelu světlo. Většina starých panelů těla z mini bylo odstraněno a nahrazeno reprodukčními díly. Tyto části byly rychle zničeny řezacím diskem a některé vlastní vyrobené panely byly zavedeny. Nějaký, stále vypadá jako mini, ale je to masivně posíleno a řezat, aby vyhovoval mnohem většímu suspenzi a motoru z celica.

Uchopte šálek kávy (nebo čaje, pokud jste do toho) a podívejte se na videa níže. Je to neuvěřitelné, kolik času a práce šlo do této budovy, a nemůžeme se dočkat, až uvidíme další aktualizaci za několik měsíců nebo tak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *