Třídění dvou tun LEGO

Už jste někdy vzali míru zájmu o něco, stejně jako pak zjistil, že je trochu mimo ruku, protože vaše nákupy spirála do přílivové vlny tašek, stejně jako krabice? [Jacques Matheij] objevil se v právě takovém prostředí s Lego. Jeho na internetových nákupech se s ním utekl, stejně jako on měl garáž balenou s “dvěma metrickými tunem” bitových barevných cihel.

Likvidace LEGO je poměrně přímočarý, existuje živé druhé ruční trh. Nicméně maximalizovat návrat, který je rozhodující být ve správě toho, co máte, aby se zabránilo balení falešné, zbarvené, poškozené nebo špinavé části. To může skončit, že je velkým úkolem, pokud to uděláte ručně, takže vyvinul Lego třídění výrobce, aby pro něj udělal úkol.

Tvůrce začíná násypkou pro volné LEGO, s pomalým pásem, který nápady soukromých částí se skluzem do rychlejšího pásu pocházel z běžícího trenéra. Na tom běží kolem Cam, jejíž obrázky jsou analyzovány s neurální sítí, stejně jako na základě jeho identifikace jsou díly směrovány do správných zásobníků s velmi opatrnými časovými tryskami stlačeného vzduchu.

Výsledkem je překvapivě rychlá metoda pro laskavá velká množství cihel bez lidského zásahu. Vydával některá videa, z nichž jedna jsme vložili pod přestávku, takže můžete vidět sami sebe.

Lego se objevilo tak mnoho časů na těchto stránkách, že je to těžké vybrat odkazy, ale automatizované třídiče je to o něco jednodušší. Přesně tak o třídění M & MS, stejně jako kuželky nebo možná automatické třídění odporu.

Díky [Robert] pro špičku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *