Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 5 zajímavých her nulových MB pro Android

5 zajímavých her nulových MB pro Android

dříve na DroidViews jsme sestavili seznamy lehkých her Android do 50 MB, 30 MB 25 MB, 20 MB, 10 MB a dokonce až 5 MB. Dnes vás překvapíme některými z nejlepších her Zero MB, které můžete na Android potěšit. Ano, slyšeli jste to správně, hry, které vás dnes představíme, jsou nulové MB. Říkám jim 0 MB her, protože je nemusíte vůbec stahovat. Tyto hry jsou vestavěny s některými z nejpopulárnějších aplikací, jako je Google Chrome, Facebook Messenger a dokonce i uvnitř softwaru vašeho telefonu.

Ukážu vám několik her na vašem zařízení, o kterých možná nevíte. Také před zahájením tohoto článku si nejsem jistý, jaká jsou vaše očekávání s tímto krátkým článkem z názvu. Dovolte mi přivést nás na stejnou stránku, tento krátký článek vám ukáže, jak hrát hry na aplikacích, které byste již mohli mít na svém smartphonu! Co si myslíte, že s nastavením očekávání? Které aplikace na vašem zařízení mohou mít tajné hry, které můžete hrát.

Než budete pokračovat ve hrách Zero MB, možná budete chtít prohlédnout naše starší lehké hry pro Android:

5MB hry Android

Hry Android 10 MB

Hry 15 MB Android

Hry Android 20 MB

Hry Android 25 MB

50 MB Android Games

Top Zero MB hry pro Android

1. T-Rex běží na chromu

První hra, o které budu mluvit v našem seznamu 0 MB her, je založena na Google Chrome. Pokud používáte Android, existuje mnohem více než 90% pravděpodobnost, že váš výchozí prohlížeč je Chrome. Dnes vám ukážu, že hra byla ve vaší chromové aplikaci vždy skryta.

Mnohokrát, když jste mimo síť, ať už ve vlaku nebo na odlehlém místě, získáte na chromu chybu bez internetu. Tato chyba má ikonu dinosaura. Nyní jen málokdo z vás může vědět, že Google má na této obrazovce opravdu úžasnou velikonoční hru, která se promění ve hru. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na dinosaurus a začne běžet.

Hra půjde, pokud nebudete mít přístup k internetu nebo zemřete, podle toho, co je dříve. Účelem této hry je skóre co nejvíce skóre tím, že skákáte dinosaura nad kaktusem a dalšími překážkami. Je to zábavná hra, která se rozbije čas a můžete ji hrát kdykoli chcete tím, že vypnete přístup k internetu a hledáte něco přes Chrome. Bude se vám líbit tato hra s nulou MB.

2. Hry na Facebooku Messenger

Je to už nějakou dobu, protože Facebook přestal umožňovat uživatelům sdílet zprávy prostřednictvím aplikace Facebook. Musíte nainstalovat aplikaci Messenger, která je druh bummer, protože se jedná o podstatnou aplikaci. Ale protože neexistuje způsob, jak posílat zprávy přímo prostřednictvím aplikace na Facebooku, mnoho z vás může mít také aplikaci Messenger. Podle aplikace, o kterých byste měli vědět, je poměrně málo her.

Hra basket

Tuto hru lze zahájit některým z vašich kamarádů pouhým odesláním basketbalového emodži a kliknutím na ni. Otevře obrazovku košíkem a basketbalem. Jediné, co musíte udělat, je posunout prsty, abyste se ujistili, že skóre. Musíte udržovat pruh co nejvíce výstřelů. Jakmile vám chybí výstřel, který se stane vaším vysokým skóre a zobrazí se v chatu. Váš kamarád se může pokusit porazit vaše skóre kliknutím na Play.

Fotbalový zápas
Stejně jako basketbalová hra můžete hrát tuto fotbalovou hru zasláním fotbalového emodži a stisknutím na obrazovku. Tuto hru 0 MB nemusíte stahovat. V této hře musíte kliknout na fotbal, díky kterému se to odrazí. Vaším cílem je udržovat klepání na fotbal a udržet jej od země tak dlouho, jak jen můžete. Tato hra také ukazuje skóre, když se vrátíte, a můžete porovnat své skóre se svými přáteli.

Existují také další hry, které můžete přímo hrát z aplikace Messenger, jako je UNO, šachy, slova atd., Ale je docela snadné najít. Chtěl jsem vám ukázat několik triků, o kterých byste možná nevěděli. Skutečnost, že vy a váš kamarád můžete navzájem konkurovat, je další bonus. Dejte mi vědět, která je vaše oblíbená hra na Messenger.

3. Google Easter Egg Game

Android byl opravdu notoricky známý o skrytí repliky Flappy Bird mimo jiné, protože spuštění Android Marshmallow. Pro ty, kteří si nepamatují legendární hru Flappy Bird, byla představena Androidu jako velikonoční vejce v Android Lollipop. Je to opravdu jedna z nejzajímavějších 0 MB her.

Pokud jste na Android Lollipop, je pro vás opravdu snadné hrát tuto hru. Tato hra je skrytá v nastavení telefonu. Až budete v telefonu, stačí na chvíli kliknout na verzi Android a uvidíte, že se na vašem zařízení zobrazí hra Flappy Bird podobná.

Pokud jste na jakékoli jiné verzi Androidu, možná budete muset udělat další krok nebo dva v nákupu, abyste si ji mohli přehrát. Je stále v kódu Android, ale není tak snadno dostupný. Chcete -li hrát hru na Android Marshmallow a výše, postupujte podle níže uvedených kroků:

Nainstalujte novnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *