Asus padfone 2 dnes

, jak již bylo naplánováno, generální ředitel Asus Jerry Chen dnes odhalil ambiciózní telefon+tablet Combo Tho Padfone 2. Tablet s chytrým telefonem nebo smartphone ukotvený v tabletu!- to přesně přesně takto Jak můžete vysvětlit Padfone 2, který je schopen poskytnout vám telefon i zážitek z tabletu. Ultra štíhlý gadget má prémiový pocit i senzační design.

Tato špičková elegantní technologická hračka z ASUS má výkonné specifikace, které se předvádí. Zatímco shell tablet má displej 10,1 ″ (1280 × 800), baterii 5000 mAh, stejně jako přední kamera 1MP, telefon sportovní 4,7 ″ HD neuvěřitelně IPS+ displej, 2 GB RAM, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro procesor , LTE, 2140 MAH baterie, 13 MP zadní kamera a 1,3MP přední kamera. Ten bude nabízen v 16, 32, stejně jako 64 GB interních úložných variant. Do konce prosince letošního roku se navrhuje, aby byl Padfone 2 spuštěn ve výběru Evropských i orientálních zemí.

Tisková zpráva:

Život intuitivně žijte s Asus Padfone ™ 2

Čtyřjajský smartphone s mimořádnou výdrží baterie a tenčí a lehčí stanice Padfone 2 poskytuje maximální mobilní flexibilitu.

ASUS, celosvětový vůdce v nové digitální éře, dnes oznamuje Padfone ™ 2. Stavět na úspěšné kombinaci padfone smartphonu Android a doprobětek pro mimořádnou mobilní flexibilitu, Padfone 2 se skládá z vyšší specifikační čtyřjádrové, LTE- Vybavený smartphone a zcela přepracovaný tablet.

Předseda ASUS Jonney Shih odhalil Padfone 2 před světovými médii na tiskovém semináři v Miláně v Itálii. “Naše nemilosrdná snaha inovovat s naším přístupem” Design Thinking “nás zmocnila produkci Padfone 2. Je to krásné, je to rychlé a nejlepší ze všeho, je to intuitivní,” uvedl pan Shih.

PadFone 2 je zcela představovaný smartphone Android ™ Android ™ s předními specifikacemi v oboru, které ukotví se speciální stanicí Padfone 2, aby skončila jako lehká, i když zcela představovaná, 10.1 ”tablet. Aplikace jsou bez námahy optimalizovány na letu pro podporu jak tabletů, tak i telefonních režimů, s okamžitým posunem mezi smartphonem a velikostí obrazovky tablet.

Zvětšit a také poplatek

Světově proslulý přístup „Design Thinking“ ASUS podstatně minimalizoval tloušťku stanice Padfone 2 a hmotnost. Při pouhých 649 g je integrovaná hmotnost obou stanice Padfone 2 i stanice Padfone 2 nyní lehčí než mnoho tablet na trhu, stejně jako systém Dock byl přepracován tak, aby potřeboval pouze jeden rychlý krok k použití. PadFone 2 byl rovněž jemně vyladěn, aby zvýšil velikost obrazovky na 4,7 “, a zároveň minimalizoval jeho tloušťku a hmotnost na pouhých 9 mm v nejsilnějším bodě, respektive 135 g.

Životnost baterie je také ohromující. Vyšší kapacita padfone 2 2140 mAh baterie dodává až 16 hodin 3G Talk-Time a 13 hodin Wi-Fi Web Procházení, zatímco baterie stanice Padfone 2 stanice poskytuje až 36 hodin 3G Talk-Time. Interiérová baterie stanice Padfone 2 má také dostatečnou schopnost na dobití ukotveného padfone 2 třikrát.

Super telefon, neuvěřitelně výkon

Čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 s 2 GB RAM zajišťuje, že mimořádný výkon Padfone 2 v smartphonu i v režimech tabletů zajišťuje mimořádné výkonnosti RAM. Nová 4,7 ”1280 x 720 HD neuvěřitelně IPS+ obrazovka využívá škrábance Corning® odolných ve tvaru skelení a také dodává ostré, hloubkové obrázky s přesnými barvami, ultralehké kontroly úhlů a 550 nits jasnost pro senzační vnější viditelnost .

Nová vysoce výkonná vačka 13 megapixelu zachycuje mimořádně hloubkové obrázky bez zpoždění závěrky. Režim Burst může zachytit až 100 výstřelů na puchýřky rychlých šesti výstřelů za sekundu, zatímco současně zaznamenává 1080p HD video při 30fps nebo 720p HD video při 60fps. Výkon s nízkým osvětlením je rovněž vylepšen velkým clonou f/2,4 a také oddaný procesor signálu obrázku. Jak Padfone 2, tak i stanice Padfone 2 fungují superlativní hluk vysoce kvalitní, díky inovaci Asus SonicMaster a zvukové ladění vln, příjemcem technické ceny Grammy Award®.

Snadné sdílení, jednoduché ušetřit

Se schopnostmi až 64 GB a 50 GB ASUS WebStorage dodávaného bezplatného po dobu dvou let používá Padfone 2 neomezené možnosti pro ukládání dat. Synngování dat mezi gadgety je rovněž minulostí, vzhledem k tomu, že úložiště Padfone 2 používá stanice Padfone 2, když jsou dva připojeny, zatímco NFC umožňuje jednotlivcům sdílet webové stránky, kontakty a také jednotlivé návrhy z obchodu Play s ostatními. Sdílené mobilní datové připojení mezi smartphonem a tabletem rovněž ukazuje, že pro obě zařízení je zapotřebí pouze jeden datový plán, zatímco podpora pro 42mbit/s DC-HSPA+ a 100mbit/S LTE poskytuje superrychlé webové prohlížení a stahování.

Uživatelsky přívětivá vylepšení

Padfone 2 má také nový versnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *