Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Tým Pangu Jailbreak Team reaguje na veřejné vilifikace a kritiku

Tým Pangu Jailbreak Team reaguje na veřejné vilifikace a kritiku

tým Pangu, který byl proto daleko odpovědný za řadu neomezených útěk z vězení napříč iOS 7 i 8, nakonec poškodil své ticho vůči neustálému veřejnému vilifikaci Stejně jako kritika konkrétních rohů trhu s mobilním zabezpečení zveřejněním otevřeného i duší nesoucího dopisy veřejnosti s webem. Hloubkové publikování blogu bylo poskytnuto titul „Útěk z vězení by neměl tolerovat regionální diskriminaci“ a také řeší mnoho důležitých problémů, pro které byl tým neustále hanoben od vstupu do často pochybného světa útěku z iOS.

Ačkoli je jasně zřejmé, že problémy, které se v dopise zabývají, se na povrch poněkud vařily, zdá se, že katalyzátorem pro skutečné zveřejnění retorty byl nedávným vnímaným útokem na tým Stefan Esser – dobře pochopenou bezpečnost Specialista výzkumné studie, jinak chápaný jako I0N1C – na semináři Syscan (Security for Asia Network) v Singapuru, který považuje za „rasistické a plné morbidních obvinění“. opravdu silná slova.

Motivujeme kohokoli, kdo investoval do světu útěku z vězení, buď jako designér nebo jako uživatel osvobozeného gadgetu, aby dopis v plné výši zkontroloval, protože nejen obsahuje určitý cenný obsah, ale také existuje jako pokus o odmítnutí několika absurdních obvinění které padly týmu od jeho tvorby. Jak můžete očekávat, jednou z naléhavějších záležitostí, které se dopis zahrnuje, je peněžní sponzorství týmu, což účinně odmítlo dohad, že na uvolnění nástrojů získala 1 milion dolarů.

Dopis se rovněž pokouší vyvrátit prohlašuje, že Pangu se špatně dělal pomocí úniků informací o jádru, které byly podrobně diskutovány v rámci bezpečnostního rozhovoru, které vedla dříve zmíněná Esser. Ve snaze chránit ještě jednu pochopenou zranitelnost se zdá, že tým Pangu použil stávající zranitelnost, o které se tvrdí, že již byl ve veřejné doméně, než to vyměnil v přepracované verzi nástroje pro útěk z vězení na základě kritiky.

Poté, co pokryl několik dalších sporných otázek, jako je pečlivá práce s tvůrcem Cydia Jay Freeman a také odmítnutí, že ukradené obchodní certifikáty byly použity jako součást procesu útěku z vězení, indikace týmu Pangu z otevřeného dopisu prohlášením, že sousedství vězení „by mělo„ by mělo „sousedství vězení“ „mělo by„ sousedství vězení “„ by mělo “. Nesoudíte práci pro svou „návrhářskou rasu, vyznání, barvu nebo náboženství“. Bez ohledu na naše vlastní názory věříme, že je to určitě melodie, na kterou můžeme všichni zpívat.

(Zdroj: Pangu)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 8.1.3 a také aktualizace stavu iOS 8.2

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *