Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 3D vykreslování údajného „iPhone 5“ vs. Samsung Galaxy S III [video]

3D vykreslování údajného „iPhone 5“ vs. Samsung Galaxy S III [video]

se to stává každoročně, kdykoli se dostaneme k bodu v cyklu uvolnění iPhone, kde je Apple nastavena, aby oznámila verzi zařízení příští generace zařízení . Každý rok je představen nový iPhone a tvrdí, že je „nejlepším iPhone“ s celou řadou nových funkcí, díky nimž všechny zpívající taneční zařízení, které je o něco lepší než konkurence. Jsem připraven vsadit svou hypotéku, že Tim Cook se příští měsíc znovu vydá na pódium, aby představil nový iPhone stejným způsobem.

IPhone je populární. Šíleně populární. Teprve včera jsme zjistili, že smartphone společnosti Apple byl tak úspěšný, že prodej zařízení sám přináší mnohem více peněz než všechny kombinované produkty a služby společnosti Microsoft, což popisuje, proč existuje tolik humbuků obklopujících vydání roku Zařízení šesté generace, které se očekává příští měsíc. Spousta uniklých obrázků a komponent, které jsme viděli létat po internetu v posledních několika měsících, nám také poskytla velmi hloubkovou představu o tom, co od zařízení lze očekávat, alespoň esteticky.

Přestože jsme již viděli řadu vykreslení toho, co očekáváme, že bude vypadat iPhone příští generace, sestavte s pomocí různých uniklých podrobností o zařízení, toto nejaktuálnější vznikající video navíc jde o malý krok a dává nám a dává nám 3D zavedení celého vnějšího telefonu a také jej ukazuje ve srovnání s Samsung Galaxy S III. Všechny očekávané změny designu jsou zahrnuty do vykreslovaného videa, včetně nového menšího konektoru Dock, prodlouženého displeje, který jsme očekávali, a také dvou tónové unibody, která podle mého názoru vypadá naprosto ohromující.

Pokud oficiální zařízení vypadá něco jako ten, který jsme za poslední měsíc viděli, pak je vysoce pravděpodobné, že Apple poruší všechny záznamy, které v současné době mají pro prodej iPhone. Stále však existuje možnost, že se můžeme mýlit v některých vykazovaných funkcích zařízení a estetice, což je vše součástí hraní čekající hry až do oznámení.

(přes Razorianfly)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *