Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Ušetřete 6 $ na oficiální USB-C Apple na Lightning Cable Television (2M) a platit pouhých 29 $

Ušetřete 6 $ na oficiální USB-C Apple na Lightning Cable Television (2M) a platit pouhých 29 $

Apple v současné době poskytuje slevu 6 $ na svou oficiální USB-C do bleskové kabelové televize prostřednictvím své Amazonské přítomnosti. Pro ty, kteří si nyní nakupují, oficiální 2 metrů dlouhá kabelová televize měla svou cenu snížit na pouhých 29 $.

Nejsme si zcela jisti, že někdo uvidí dohodu pro USB-C k bleskové kabelové televizi a bude příliš nadšený. S tím řekl, že doufáme, že lidé uvidí cenovou slevu a oceňují, že pokud by si produkt stejně mohli koupit, pak by to mohli také získat, aniž by museli platit plnou cenu. A to je přesně to, co tato dohoda dělá; Získáte oficiální příslušenství Apple s použitím 17% slevy.

Tato oficiální kabelová televize Apple umožňuje majitelům připojit svůj iPhone, iPad nebo iPod s Lightning Connector k USB-C nebo Thunderbolt 3 (USB-C) MAC pro synchronizaci a nabíjení nebo s jejich iPad povolený USB-C k nabíjení.

Kabelová televize je také kompatibilní s Apple 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W nebo 96W USB-C napájecí adaptér v nákupu pro nabíjení zařízení iOS a dokonce využít funkci rychlého nabití na vybraném iPhone a iPad modely.

Opět neočekáváme, že se někdo z tohoto typu obchodu příliš nadšený, protože je to jen kabel. Kabelové televize jsou však v tomto příliš digitálním světě, ve kterém žijeme, požadovaným zlem, a má ideální smysl získat slevu, když jsou k dispozici.

Vypněte na přímý odkaz níže, abyste tuto dohodu chránili a zakoupili Apple USB-C na Lightning Cable. Jedná se o přímou slash ceny, což znamená, že Amazon během procesu pokladny nepožádá o žádné slevové kódy ani propagační slevové kupóny.

Koupit: Apple USB-C na Lightning Cable Television (2 m) od Amazonu: 29 $ | Původní cena: 35 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 15.6 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

Stáhnout: iOS 15.6 Final IPSW odkazy OTA soubory a iPados 15.6 Out

Beta kompatibilní a podporovaná iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

iOS 16 beta 4 ke stažení, datum vydání: Když se očekává, že Apple to seřídí?

iOS 16 beta 3 stáhnout odkazy IPSW pro iPhone, iPad Out for Devs

IOS 16 beta 3 profil soubor stahování OTA aktualizace bez účtu dev, tady je jak

Stáhněte si odkazy iOS 16 Beta 3 IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus, iPad [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *