Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Jediné Apple ID umožňuje spárovat maximálně 16 vzduchovýchtagů

Jediné Apple ID umožňuje spárovat maximálně 16 vzduchovýchtagů

V současné době je kolem nového hardwaru Apple Airtag hodně vzrušení. zážitek z vzduchu, ale zanechal jeden základní aspekt; Jediné Apple ID může mít s ním spárované pouze 16 vzduchových sad.

V rámci rozhovoru s Rene Ritchie na YouTube společnost Apple Executive Kaiann Drance odhalila, že společnost se sídlem v Cupertinu stanovila limit na to, jak lze řadu airtagů připojit a sledovat jediným účtem Apple ID.

Apple prodává airtagy za 29 $ za štítek nebo 99 $ za balíček čtyř. Tento limit znamená, že uživatel může spojit pouze čtyři balíčky po čtyřech do svého Apple ID.

Omezení by mohlo šokovat mnoho lidí, ale s tím je náročné myslet na jediného jednotlivce, který potřebuje sledovat mnohem více než 16 různých předmětů, zejména když Apple potvrdil, že nikdy nezamýšlel, aby byly airtagy používány u dětí nebo milovaných mazlíčků .

Exekutiva Apple také využila svůj čas během rozhovoru, aby potvrdila, že airtagy mohou být propojeny prostřednictvím sdílení rodiny a jsou dostatečně inteligentní, aby věděly, že zařízení blízké patří členovi rodiny. To znamená, že airtag nevytvoří ztracený režim, když je daleko od hostitelského zařízení, ale v těsné blízkosti zařízení členů rodiny.

Pokud nejste obeznámeni s oznámením společnosti Apple Airtag, je to v podstatě kus hardwaru ve tvaru mincí, který je vyvíjen pro sledování různých objektů s přesností pomocí globálního nalezení mé sítě. Dodává se s přesným sledováním, ztraceným režimem, vestavěným reproduktorem, baterií, která by měla vydržet mnohem více než rok, a přístupem k nalezení mé sítě, takže pokrytí je nesmírně rozšířeno.

Pokud plánujete spěchat a kupovat několik balíčků, mějte na paměti, že nyní máte potvrzení, že můžete spárovat pouze 16 z nich s vaším Apple ID.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: IOS 14.5 RC IPSW odkazy, aktualizace profilu OTA spolu s vydáním iPados 14.5

Stáhněte si UNC0ver V6.0.0 IPA iPhone 12 útěk z vězení pro iOS 14.3

Jak snížit iOS 14.4 snadným způsobem [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem automobilu, tady je, jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič malé obrazovky iPhone 12: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *