Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Okamžité kamarády zprávy používající herní centrum iOS, Facebook a Jabme

Okamžité kamarády zprávy používající herní centrum iOS, Facebook a Jabme

Když Apple spustil herní centrum v iOS 4, jedním z četných argumentů položených spravedlivě a přímo na jeho nohou byl jeho závažný nedostatek jakéhokoli systému zasílání zpráv. Když se podíváte na podobné služby na jiných platformách, jako jsou PSN, Xbox Live nebo Steam, uvidíte, že odesílání zpráv mezi hráči je nedílnou součástí zážitku. Apple to úplně zmeškal.

My v Redmond Pie už nějakou dobu toužíme o tomto tématu a alespoň jeden z týmu tiše doufal, že Apple uvidí chybu svých cest a přidá takovou funkčnost do herního centra v iOS 5. A stále čekáme.

Jeden nezávislý vývojář vzal věci do svých rukou, i když si nejsme zcela jisti, že to je to, co jsme měli na mysli!

Pochází z Xvision, Jabme je zajímavým pohledem na problém vyplnění mezery pro rychlé zasílání zpráv, které nechal Appleovu neochotu, aby ji vyplnil sám. I když nabízí způsob, jak posílat zprávy na a mezi přáteli Facebooku a herního centra, stále má určitý úhel hry.

Jabování kamaráda může být také doprovázeno zvukem a „bodnutím“, která bude sledována v žebříčku. Čím mnohem více lidí začnete, tím je mnohem pravděpodobnější, že se dostanete na vrchol uvedené žebříčku. Je to zajímavý pohled na starý vzorec pro zasílání zpráv, a pokud jste v takovém společenském hraní, pak jsme si jisti, že se vám to bude líbit.

Začněte s válkou! Získejte nejvyšší počet Jabů a dejte své jméno na žebříčku. Vyšplhejte se na hodnost a získejte odznak Warmonger Achievement. Hrajte proti svým kamarádům a světu.

Stejně jako v případě všech ostatních IOS SMS Replacements, Jabme používá k odesílání a přijímání zpráv oznámení o push, což naznačuje, že můžete narušit obsah svého srdce, aniž byste se museli starat o náklady. Nechcete, aby se peníze teď dostaly do cesty k přesunu té žebříčku, že?

JABME je zcela zdarma ke stažení z App Store Best, s dalšími akcemi odemktelnými prostřednictvím nákupů v aplikaci 0,99 $.

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *