Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 4 Awesome Android tapety pro Android

4 Awesome Android tapety pro Android

Změna tapet je nejrychlejší způsob, jak osvěžit nudné zařízení a najít dobrou tapetu není také náročný úkol. Stačí provést vyhledávání obrázků na Googlu a přijdete s tunami dobrých tapet. Ale jsou prostě dobří a proč pracovat dobře, když můžete mít lepší, že? Je to rok 2017 a existuje aplikace pro všechno, včetně tapet. Takže místo toho, abyste je hledali v vyhledávání obrázků nebo internetových komunitách, zamířte do obchodu Google Play a získejte jednu ze 4 úžasných aplikací pro tapety pro Android, které se chystáme zmínit.

Tapety na portrétní portréty

Tapety na portréty jsou novým vztekem, především proto, že se perfektně hodí na vaše zařízení bez jakéhokoli úseku nebo plodiny. Wallethics je jedna taková aplikace, která nabízí spoustu vysoce kvalitních tapet portrétu, díky nimž bude vaše domovská obrazovka vypadat úžasně.

Doporučené aplikace: Leafpic Gallery je pozoruhodnou alternativou pro Android

U Walletics jsou tapety úhledně rozděleny do různých kategorií, jako jsou abstraktní, minimální, materiál, zvířata, aurora, auta atd. Všechny tapety jsou uloženy v cloudu a lze je stáhnout pro offline využití. S každou tapetou můžete také provádět následující aktivity – sdílejte, přidejte do oblíbených, set a stahování. Tapety jsou často aktualizovány a jste informováni, kdy je k dispozici aktualizace.

AMOLED MNML X CALLY

Displeje AMOLED jsou krásné, ale každý ví, že tyto displeje mají tendenci konzumovat o něco více baterie než jejich předchůdci. Jedna věc, kterou mohou uživatelé udělat pro snížení spotřeby baterií na takových displejích, je otočení uživatelského rozhraní tmavší. Zatímco mnoho aplikací přichází se speciálními tématy AMOLED, uvidíte snížení spotřeby baterií, pokud změníte tapetu zařízení na tmavší.

Tapety AMOLED MNML nabízejí spoustu vysoce kvalitních a cloudových tapet, které jsou speciálně vyvinuty pro obrazovky AMOLED, tj. Jsou tmavé barvy. Nyní Dark nemusí nutně znamenat všechny černé, takže všechny tapety jsou kombinací černých a dynamických barev, které vypadají velmi krásně na obrazovkách AMOLED i na normálních obrazovkách. Toto je opravdu jedna z nejúžasnějších aplikací pro tapety pro Android dostupné v obchodě Play.

[GooglePlay url = ””/]
Resplash

Resplash je klient UNSplash. S touto aplikací můžete procházet tisíce vysoce kvalitních tapet. Uži UI aplikace je velmi čisté a minimální a přichází s designem materiálu. Některé z úžasných funkcí této aplikace jsou – stahování surových obrázků, nastavené jako tapety nejlépe z aplikace, zobrazení uživatelských profilů, kurátorské sbírky, fotostaty a data EXIF, jako jsou fotografie atd.

Nenechte si ujít: Získejte 100s vysoce kvalitní a originální tapety s aspekty

[GooglePlay url = ””/]
Pozadí

Backdrops je velmi úžasná aplikace pro tapety pro Android. Skládá se z krásných vektorových tapet vyvinutých výhradně Roberta Lollobrigida na základě obrázků nabízených webem UNSplash.com, Freepik.com a některými originálními sbírkami. Všechny tapety jsou v rozlišení 4K a lze je stáhnout na zařízení.

Aplikaci tapety na backdrops jsem osobně nepoužíval, takže opravdu nemohu říci, jak dobré se tyto tapety starají o to, že jsou aplikovány na domovské obrazovce (i když jsou ve 4K, takže by měly být stejně svěží, jak přicházejí) nebo množství tapety Má to, ale vypadají docela dobře na snímcích obrazovky na své stránce Google Play a má hodnocení 3,9 hvězd s dobrými recenzemi.

[GooglePlay url = ””/]
Přečtěte si dále: Na libovolných telefonech Android získáte vždy na displeji

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *