Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Akční figurky s vysokou nohou Steve Tasks, které jsou uvedeny příští měsíc za 100 USD

Akční figurky s vysokou nohou Steve Tasks, které jsou uvedeny příští měsíc za 100 USD

, ačkoli akční chlap i Barbie má tendenci vzít zadní sedadlo ve prospěch elektronických gadgetů v dnešní době, v našich nostalgických srdcích je stále trochu umístění pro The Strange Akční figurka-zejména pokud jde o legendární spoluzakladatel Apple Steve Jobs, který zemřel tři měsíce zpět na rakovinu pankreatu.

Tohle pochází, jak můžete očekávat, Čína, a přestože ovocné podnikání bylo dogmatické při odstraňování těchto produktů z černého trhu, jen se stále vracejí, stejně jako čínské oblečení Inicons je připraveno na to, aby to uvolnilo 12palcový vysoký úkol akční figurku dlouho příští měsíc. Za 100 USD je překvapivě nákladné přemýšlení o Kirf iPad 2 za jednoduché 93 dolarů včetně slotu microSD, mega pixelů a operačního systému Android 2.2.

Sběratelské relativně realistické a také přicházejí v oblasti ochranné známky Jobs, která není tak smartována bezstarostná outfit džíny, pólového krku a fitness instruktorů, kromě těchto všudypřítomných specifikací.

Je neuvěřitelně nepravděpodobné, že by se v západním světě vydal na skutečný prodej, protože neexistuje žádné slovo o jakémkoli oficiálním povolení z obchodních úkolů, které utratily druhou část své profese u kormidla. Pokud by však panenka měla maloobchod v Evropě i v Severní Americe, mohou kupující očekávat kromě dvou sad záložních rukou náhradní pare brýlí (možná nadprodukce?).

Z krabice je také několik těch bílých jablečných nálepky dodávaných s každým IDevice, což mnohem více než pravděpodobné zvýší pravděpodobnost oznámení nebo obleku-vzorec, který obchod se sídlem v Cupertinu buduje důvěryhodnost pro spravedlivou Nyní. Společnost Inicons zastavila, aby přijala jakýkoli typ mnohem více předobjednávek, o kterém se uvádí, že je kvůli přetížení zájmu; Stejně jako u falešných úkolů Steve Biografie, které před zavedením skutečné věci vyrábějí desítky tisíc pro bootleggery, se zdá, že čínský trh má pro pana Jobs významnou měkkou oblast.

V roce 2010 Apple zabránil zařízení M.I.C v prodeji podobných soch úkolů velikosti kapes a také by nepřekvapilo by to, kdyby to osud větší, posmrtné postavy udělal také. Navzdory atraktivnímu pro péči o společnost Cupertino Company tím, že ji věnuje „genialitě, vynikajícímu tvůrci i vizionářům: Steve Jobs“, což z něj rychle nelegitimní babka rozhodne proti všemu, co stál.

Když už mluvíme o postavení, maďarský financování Budapešť také nedávno viděl design úkolů – velký bronzový, za které se daří firmu, která byla sponzorována, když podnikla své kojenecké kroky do světa společnosti. To je to, co telefonicky zavoláme na poctu!

(Via Youregister)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Další iPhone přinese vizi Steve Jobs a také styl [Report]

Steve úkoly se zabývaly „dalším produktem“ společnosti Apple až do svého posledního dne [Zpráva]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *