Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Samsung Galaxy Note 8 Baikal První detaily úniku

Samsung Galaxy Note 8 Baikal První detaily úniku

po katastrofě obklopující loňské vydání vlajkové lodi Samsung Galaxy Note 7 Phablet, všichni přemýšleli o novém směru, který by korejský výrobce mohl zabývat touto konkrétní linií zařízení. Mnoho lidí věřilo, že rok 2016 byl konec Galaxy Note a že Samsung bude tahat zástrčku na jinak milované sérii smartphonů.

Po mnoha pověstech o přerušení nyní dostáváme náš první pohled na budoucnost phabbletů, jak předložil Samsung. Zdá se, že další kapitolou v tomto příběhu je Galaxy Note 8, která má také Codename Baikal.

Povaha úniku je obraz zmrazeného jezera. Pokud jste trochu zmatení, zůstaňte s námi, vysvětlíme se. Obrázek, který byl zveřejněn, ukazuje zmrazené jezero Baikal. Je považován za jedno z nejhlubších jezer na planetě a nachází se na Sibiři v Rusku. Vedle jezera tam byl S-Pen, který nás zavede dále do spekulací. Samozřejmě, jak se očekávalo, nedošlo k oficiálnímu komentáři k této záležitosti od Samsungu, takže by to mělo být užíváno se zrnkem soli.

Vydání nové poznámky 8 bylo tlačeno zpět, aby se Samsung mohl soustředit a lépe připravit uvolnění jejich vlajkové lodi, Galaxy S8. Jakmile se o S8 postará, říká se, že se společnost zaměří na poznámku 8, která se během podzimu poklesne.

S ohledem na současné tržní trendy existuje spousta očekávaných funkcí. Mezi nimi vidíme stálou poptávku technologické podpory 4K a také zvyšuje popularitu v oddělení VR. Ve spektru fotoaparátu se mnoho výrobců chová na nastavení duálního objektivu, což znamená, že poznámka 8 bude pravděpodobně zahrnovat také. Zařízení Galaxy Note byla vždy špičkovým a vůdcem trhu, takže nebude překvapením, pokud uvidíme vše, co uživatel chce, a další.

Také se hovoří o nastavení obrazovky k okraji, které by určitě dalo poznámku výhodu v tomto smyslu (žádná zamýšlená hříčka). Očekává se také, že řešení procesoru bude špičkové, protože je všeobecně známo, že Samsung a Qualcomm uzavřeli dohodu, která dává bývalým DIBS nad posledním modelem CHIP.

Potenciální uvolnění nového phabletu je stále dlouhé od přijetí, ale nyní máme (možná) první podrobnosti o něm, s více, které přicházejí v ne tak vzdálené budoucnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *