Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Nová řada služeb Apple by mohla zahrnovat podcasty+, Mail+a mnohem více

Nová řada služeb Apple by mohla zahrnovat podcasty+, Mail+a mnohem více

Apple by mohlo využít své služby platformy ještě mnohem více spouštěním podcastů+, pošty+a dokonce i zásob+. To je podle analytiků Loup Ventures.

Příjem služeb společnosti Apple stále roste, takže společnost Loup Ventures se dívá na způsoby, jak věří, že společnost by mohla ještě více zvýšit svou pozici.

Příjmy ze služeb vzrostly o 16% na 54B $ pro FY20, přičemž analytici věřili, že podobný růst lze očekávat také ve FY21. Služby společnosti Apple jsou již prakticky velikostí společnosti Fortune 50, ale stále existuje prostor pro růst.

Společnost Loup Ventures si myslí, že růst by mohl pocházet z podcastů+, pošty+, map+, akcií+a zdraví+. Všichni by viděli další přidanou hodnotu do stávajících aplikací a služeb, které Apple nabízí, přičemž analytici se podívají na to, co by to v nedávné době mohlo znamenat v komplexní zprávě.

Zajímavé je, že zpráva poznamenává, že Apple Maps+ by mohlo být přínosem pro nadcházející auto Apple, o čem jsme v posledních dnech hodně slyšeli. Jakékoli auto, které se dostává do určité míry, by mohlo těžit z pokročilé technologie mapování a Mapy Apple+ by to mohlo nabídnout v piky.

Je však nezbytné si uvědomit, že právě proto, že Apple může něco udělat, neznamená, že to bude. Skcie+ je toho skvělým příkladem, kdy společnost Loup Ventures věří, že společnost může začít poskytovat obchodní služby podobné Robinhood. Zní to jako taková věc, z čeho by Apple mohl chtít zůstat jasný, i když jen pro potenciální nevýhodu k provozování takové služby.

Úplná zpráva od společnosti Loup Ventures stojí za to přečíst, pokud vás zajímá, jak by Apple mohl ještě více zvýšit příjem svých služeb.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: iOS 14.3 Final IPSW odkazy, OTA profilový soubor spolu s iPados 14.3 vydán

Jak snížit iOS 14.3 snadný způsob [průvodce]

Útěk z vězení iOS 14.3 pomocí checkra1n, tady je návod [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový Apple CarPlay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem autě, tady je jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič malé obrazovky iPhone 12: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.2 Nejlepší způsob [tutoriál]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *