Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Google přináší novou sekci Grid do Android App Procowse Results

Google přináší novou sekci Grid do Android App Procowse Results

, pokud jste nedávno vyhledali aplikaci Google, pak pravděpodobně možná narazíte na některé úpravy výsledků Google procházet. Pokud procházíte klasifikaci aplikace a také umístění, dotaz do lištu Google Browse dodržovaný klíčovou frází „aplikace“ s využitím zařízení Android uvidíte novou sekci zobrazenou těsně nad typickými výsledky.

Tato nová sekce se skládá z nádherné nové mřížky relevantních aplikací z obchodu Play a také se zobrazí těsně pod sekcí ADS na stránce Výsledky Google.

Tato nová aktualizace se zdá být docela užitečná, když hledáte aplikaci. Když sekci rozšíříte, ukáže vám všechny příslušné aplikace pro váš dotaz na procházení. Tento výsledek můžete získat, když zadáte klasifikační název, jako jsou mapy, kamera, hra atd. Klíčová fráze „aplikace“.

Výsledky jsou prospěšné informace o klasifikačních aplikacích, jako jsou ikony, skóre a počet stahování. Chcete -li zobrazit všechny aplikace, můžete kliknout na tlačítko rozšířit a získat nekonečný seznam aplikací spojených s vaší procházení bez vstupu do obchodu Play. Chcete -li však nastavit aplikaci, kterou budete vyžadovat, abyste klikli na dlaždici aplikace a budete nasměrováni do seznamu skladeb her.

Zdá se, že Google popularizuje aplikace pro Android s výsledky procházení a co je nejdůležitější, umožní vám to rychle získat přístup k aplikacím, a proto způsobí produktivní zážitek z procházení. Tuto aktualizaci lze prozatím vidět pouze na zařízeních Android. Webová procházení z PC nebo iPhone ukazuje normální výsledky.

Tato aktualizace se pomalu rozšiřuje pro všechny. Pokud tedy nevidíte další rozvržení, brzy se objeví ve vašich výsledcích procházení Android. Řekněte nám o své zkušenosti z této aktualizace. Byli bychom rádi, kdybychom vás slyšeli.

Pick editor: Opravte chyby Google Play na zařízeních pro Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *