Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Self-vyvažovací roboty wobble, nicméně oni ne podzimní dolů

Self-vyvažovací roboty wobble, nicméně oni ne podzimní dolů

[Trandi] může zkontrolovat “vybudovat samoobjevující robot” z jeho seznamu úkolů. Po pár víkendech vyvinul uvedl robot, a ve svých vlastních slovech, který se s nimi neřízl. Dokonce držel zájem o jeho 2letý kluk po dobu několika minut, stejně jako to je vždy plus.

Původně byl znovu zaúčtován jeden z RC automobilů jeho syna, nicméně nechtělo nebezpečí porušení. Místo toho vytvořil trojúhelníkový 3-D tištěný podvozek, aby držel motor, stejně jako některá ozubená čepy do tvaru hřídele motoru, stejně jako některé znovu použité meccano kola. [Trandi] Styl zaměstnává MPU 6050 6-DOF IMU pro vyrovnávací čin, stejně jako je vyvinut na klonu Arduino Nano.

[Trandi] řídí motor s L293D, který má vestavěné flyback diody snížit špičky. Zjistil, že nano klon nebyl mocný dostatečný k tomu, aby zvládl všechno, takže přidal regulátor napětí L7805CV. Po přestávce si vychutnejte [Trandi] rozkošný bot nástroj kolem různých druhů terénu, stejně jako bez užitečného zatížení.

Nemáš IMU ležet? Nemáte skutečně požadavek, abyste vyvinuli samo-vyvažovací bot, protože tento IR-založený Lilliputian bot bude demonstrovat.

[prostřednictvím nebezpečných prototypů]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *