Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Apple AirPods představují 26% všech bezdrátových prodejů sluchátka od spuštění

Apple AirPods představují 26% všech bezdrátových prodejů sluchátka od spuštění

v tom, co jsme si jisti, že bude hudba pro uši všech uvnitř Apple, trh s bezdrátovými sluchátky rostl v průběhu minulého roku podle výzkumné firmy Slice Inteligence.

Ve Spojených státech za poslední měsíc firma hlásí, že bezdrátová sluchátka představovala nejméně 75% prodeje, což je dramatický nárůst z 50% svědků ve stejném období v roce 2015. To není místo, kde dobrá zpráva Končí však pro Apple, protože jeho nově vydané AirPods skutečně beztravová sluchátka jsou velmi součástí důvodu takového zvýšení bezdrátového prodeje sluchátek.

Podle Slice Intelligence představovaly AirPods od jejich uvedení na trh 13. prosince celých 26% veškerého prodeje bezdrátových sluchátek, což přineslo nedávné tvrzení generálního ředitele Tim Cooka, že tento produkt byl „utečeným úspěchem“. Ve skutečnosti AirPods vyloučil rytmy jako nejvíce zakoupené bezdrátové sluchátka během tohoto období a u obou produktů, které nyní vlastní společnost Apple, je spravedlivé říci, že společnost je právě teď hlavním hráčem na trhu s bezdrátovým sluchátkem.

Kdo přesně tedy kupuje nová sluchátka Apple? Slice Intelligence má odpověď.

Data se blíže podívají a ukazují, že kupci mužů jsou mladší než jejich ženské protějšky. Více než třetina mužů, kteří si koupili pár AirPods, byly tisíciletí. Mezi ženskými kupujícími jsou Boomery největší populací s podílem 38 procent.

S panelem více než 4,4 milionu online nakupujících poskytuje Slice Intelligence nejpodrobnější a přesná dostupná data digitálního obchodu a je hlášena denně.

Data Slice Intelligence pocházejí z příjmů, které jsou generovány spíše než data webového prohlížeče, takže společnost je přesvědčena, že její čísla jsou přesnější než ta nabízená konkurenčním výzkumem. Bez ohledu na to všechno je jedna věc jasná: Apple AirPods mohl být několikrát zpožděn, ale teď, když jsou tady, určitě mají na trh dopad.

(Zdroj: Slice Intelligence)

Možná byste se také chtěli podívat:

Aplikace Finder for AirPods vám může pomoci při lokalizaci těchto ztracených airpodů

Vyzkoušejte tuto opravu pro vypouštění baterie na nabíjení airpodů

Tato kontrola zásob AirPods vás upozorní na dostupnost v obchodech Apple v reálném čase

Útěk z vězení iOS 10 / 10.1.1 na iPhone 7, plus, 6s, iPad Pro pomocí Yalu [aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *