Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Čtyři nové návrhy iPad 2019 i iPod Touch 7 objevené v iOS 12.2 Beta

Čtyři nové návrhy iPad 2019 i iPod Touch 7 objevené v iOS 12.2 Beta

s iOS 12.2 Beta 1 Nyní ve veřejné doméně, designéři a vědci je od sebe roztahují, aby přesně viděli, co žije na uvnitř. Návrhář Steve Troughton-Smith jako obvykle objevil některé klíčové nugety informací, což naznačuje, že Apple má v potrubí čtyři nové návrhy iPadu a nový iPod Touch.

Kromě skutečně nám poskytují nové funkce a funkčnost, kromě oprav chyb a zlepšení stability, samozřejmě nové verze iOS, které jsou vytlačeny do sousedství Advancement, nám mohou často také vyprávět věci o budoucích plánech Apple jako pokyny.

S touto vydáváním společnost Troughton-Smith objevila odkazy na čtyři nové iPady, přinášejí identifikátory iPad11,1, iPad11,2, iPad11,3 a iPad11,4.

V rámci těchto odkazů je zřejmé, že jsou zastoupeny jak buněčné, tak i designy Wi-Fi. Nedávno jsme byli zasvěceni některými informacemi, které odkazují na možnost, že společnost Apple představí nový iPad 9,7 palce kromě nového iPad Tiny Design koncem tohoto roku.

Je nesmírně možné, že dříve zmíněné odkazy se spojují s těmito návrhy a zahrnují také možnosti buněčných i Wi-Fi. Stejně tak to vypadá, jako by na těchto modelech nebylo přítomno žádné dohody o ID.

Internals iOS 12.2 Beta 1 také také označuje existenci zcela nového modelu iPod Touch Sedmé generace, který bude také pravděpodobně odeslán bez řešení ID nebo Touch ID. Zdá se neobvyklé, že Apple by odeslal jakýkoli typ svého nového hardwaru bez jakéhokoli typu biometrické ověřování, který ponechává některé jednotlivce, aby naznačoval, že Apple může plánovat vyzkoušení nového typu ověřování, jako je přístup hlasem . To je však velmi nepravděpodobné, že vydání gadgetu není vysoká.

Ať už Apple plánuje cokoli, vystavuje se ve tvaru dobře s nedávnými vzory i zprávy. Jak již bylo zmíněno, nedávno se týkalo velkého chatu, který se týká iPadu a nových návrhů, které se očekávají v tomto roce. Rovněž jsme nedávno viděli Apple Aktualizovat svůj patent iPod Touch patent s patentem Spojených států a Office TradeMark Office (USPTO), abychom se ujistili, že pokrývá celosvětovou třídu 28 v souvislosti s tím, že je herní zařízení.

Máme řadu nových betas iOS 12.2, které mají jít před finálním veřejným vydáním, takže doufejme, že během této cesty vydání můžeme objevit mnohem více informací.

(Zdroj: @StRoghtsonsmith [Twitter])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další úpravy, o kterých požadujete porozumět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je aktuální stav?

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *