Robot Nerf Alarm Blasts You Probuzení s pěnou

Sentry Gun cíle [Vinnie] s výbuchy pěny, jak běží s ložnicí na váš nový ranní alarm by [Marc Rebillet]. V některých případech nutíte mnohem více než trochu chimující alarm, abyste vás dostali z postele. Když [Vinnie Satriale] začal podvědomě měnit jeho alarmy, šel ven, rozhodl se rozvíjet Nerf Sentry Blaster, aby ho probudil místo toho.

Nerf soupeření Nemesis MXVII-10K setrvačníku blaster je jádrem sestavy, se 100-kulatou schopností měkkých pěnových kuliček. Stepper Motors jsou využívány k řízení pánve, stejně jako naklápěcí systém k cíli blasteru. Je posunut pod vedením z malinového PI, který využívá algoritmy vidění zařízení, které běží na Coral USB akcelerátoru pro sledování cílů v ložnici. Reléová deska je pak využita k aktivaci blasterové spalování akce, tryskání jakýkoliv typ cílů nahoru, dokud se nebudou probudit.

[Vinnie] Během stavby měl spoustu legrace, s podobně ukazoval Sentry zbraň od jeho spolupracovníků v kanceláři. Je to obtížné setretové setkání, s algoritmem vidění zařízení s využitím modelu sledování celého těla, takže jednoduše pokrývají něčí dohodu nebude dostačující dostat pryč.

Viděli jsme veškerý typ Sentry zbraně v průběhu let, od těch, kteří vystřelí gumičky k ostatním postřikovým tryskám vody. Video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *