Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Zde je seznam modulů Xposed, které pracují na Lollipop

Zde je seznam modulů Xposed, které pracují na Lollipop

Xposed Framework, konečně vystoupil v zemi Lollipopu jen pár dní zpět. Po dlouhém čekání Xposed Developer Rovo89 konečně rozšířil podporu Xposed na zařízení Lollipop a jsme si jisti, že to pro vývojáře nebyl snadný úkol. Aktualizace je však stále ve fázi Alpha a můžete očekávat spoustu chyb. Pokud jste dosud nainstalovali rámec Xposed na zařízení Lollipop, zde je rychlý návod:

Nainstalujte Xposed Framework na Android Lollipop

Xposed Framework je jen kostrou Xposed a nebudete z toho nic, pokud nainstalujete některé moduly Xposed, abyste mohli vykonávat svou práci. Pokud se po instalaci Xposed Framework nesedí na Bootloop, možná jste již kopali pro některé úžasné moduly, které pracují na vašem zařízení. Ne všechny moduly XPosed však nejlépe hrají spolu s novým rámcem. Některé z modulů právě poskytují hlavní zpoždění v uživatelském rozhraní a my jsme se snažili shromáždit pracovní moduly Xposed na Lollipopu.

Po mnoha kopání, testování a selhání jsme sestavili některé z pracovních modulů Xposed na Lollipopu. Také jsme narazili na testovací vlákno na XDA zahájené Amit3880, kde mnoho nadšenců Androidu testuje různé moduly Xposed a zveřejňují výsledek. Pokud hledáte některé pracovní moduly Xposed pro Lollipop, vykopejte níže uvedené moduly:

Seznam modulů Xposed, které pracují na Lollipopu

Modul nastavení aplikace

Modul kořenového xposed

Pokročilá nabídka napájení

Xoast modul

Xposed gelové nastavení

Modul WhatsAppx

Modul xPrivacy Xposed

Modul Boot Manager

XBlastové nástroje

Všechna oznámení se rozšířila

Modul xhangouts

Můžete sledovat seznam pracovních modulů Xposed na Lollipopu z listu Google vytvořeného Amit3880 XDA.

LOLLIPOP XPOSED MODULES Tracker

Pokud jste našli několik nových modulů, které pracují na vašem zařízení na pohánění Lollipop, můžete je zcela sdílet s námi v sekci komentářů níže.

Přečtěte si další: Vypněte možnosti vývojáře na zařízeních pro Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *