Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Výuka počítače k ​​objevování

Výuka počítače k ​​objevování

[Łukasz Kaiser] naprogramován počítač hrát tic-tac-toe. To není hluk velmi výjimečný nahoru, dokud nezjistíte, že nikdy neřekl svůj počítač politiky tic-tac-toe. Počítač objevil politiky po sobě po užívání videa ze dvou lidí, kteří hrají hru (odkaz na skutečný papír – varování PDF).

[Łukasz] Skládá malý program v C ++ k uznání umístění objektů na tic-tac-toe, odkaz 4, stejně jako breakthough deska. Tento program SIFTS s vítězstvím, stejně jako ztráta her spolu s protiprávními pohyby, aby se vytvořil lambda kalkulační pravidlo pro příslušnou hru. I když [Łukasz] pouze naprogramoval počítač k objevování základních her, jako je tic-tac-toe, odkaz 4 a průlom, plánuje krok stejně jako mnohem složitější hry, jako je šachy.

Pravda, kterou [Łukasz] naprogramoval počítač, aby se skutečně naučil politiky hry poskytuje nám pauza; V jednom z báječných přednášek [Richard Feynman] poskytoval třpytivé fyziky praktikantů v roce 1964, přišel předmět šachy. [Feynman] Drew Parallels mezi objevováním šachy stejně jako provádějící výzkum. Každý krok je testování hypotéz, stejně jako když dojde k extrémně zvláštnímu kroku – Castling, CS Passant, stejně jako podpora pěšce, například – teorie politik hry je třeba přepracovat. Podobně, když se vyskytnou velmi zvláštní věci ve fyzice – dualita částic / vlny, stejně jako existence černých otvorů – vědecká teorie je pokročilá.

Ano, mentor počítač k objevování politik tic-tac-toe se může zdát irelevantní, nicméně za předpokladu, že přesně stejný proces objevování může být použit k jiným oborům, jako je lék, ekonomika, stejně jako jen o každém vědě, není to těžké Vidíte to přesně, jak je to úžasné práce [Łukasz] ‘.

přes ExtremeTech

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *