Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Amazon Rival Jet.com se stává Apple Authorizovaný prodejce

Amazon Rival Jet.com se stává Apple Authorizovaný prodejce

Jet, obchodník, který měl Walmart, dnes odhalil, že se dokázal připojit k programu Apple Authorized Reseller.

Krok je považován za velké vítězství pro maloobchodníka, který je v současné době uprostřed bitvy s online obchodníkem Amazonem.

Vzhledem k tomu, že posledně jmenovaný poskytuje oficiálně malý počet produktů společnosti Apple, status prodejce Jet mu umožní prodávat předměty, které nejsou k dispozici pomocí Amazonu, a potenciálně mu dávají obrovskou nohu proti jeho soupeři.

Při nákupu se ujistěte, že toto oznámení plně využívá, Jet má několik nabídek, aby oslavila skutečnost, že nyní může oficiálně skladovat hardware a doplňky společnosti Apple.

Pokud nejste obeznámeni s Jet, poprvé se shromáždila pozornost před několika lety, když se objevila jako web elektronického obchodování, který přinesl produkty od více prodejců a poté je použil za diskontované sazby v závislosti na celkovém nákupu. To získalo pozornost Walmarta, který jej následně koupil. Samotný Walmart je již dlouho oprávněným prodejcem Apple, takže možná stojí z dobrého důvodu, že by Jet následoval nyní, když je pod křídlem maloobchodníka.

Zatímco Walmart také nabízí hardware a doplňky, začal také nabízet větší produkty, jako jsou iMacs a MacBooks v některých svých obchodech v plánu ještě více zvýšit svůj prodej na bázi Apple.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 11.3.1 s Cydia: Video Demo důkaz zveřejněný online výzkumný pracovník bezpečnosti

Houdini ios 11.4 / 11.3 Semi-Jailbreak škádlil v novém videu

Jak opravit černou tečku, která havarující chyba v aplikaci iOS Zprávy

PUBG Mobile 0.5.0 APK, iOS Stáhnout verzi anglické verze je bezprostřední

Stahování: iOS 11.4 Beta 4 IPSW & OTA, TVOS 11.4, WatchOS 4.3.1, MacOS 10.13.5

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.3.1 / 11.2.6 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11.3.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravou pro opravu obrazovky třetích stran

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *