Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Techna rozpoznávání obličeje společnosti Samsung v Galaxy Note 8 může být oklamána fotografií

Techna rozpoznávání obličeje společnosti Samsung v Galaxy Note 8 může být oklamána fotografií

, když Apple oznamuje iPhone 8, iPhone X nebo iPhone Edition v závislosti na tom, jaké pověsti dnes věříte, také oznámí řadu nových funkcí a vylepšení k existujícím, které přijdou jako součást balíčku.

S nedostatkem hardwarového tlačítka domů by se určitě zdálo, že jedna z těchto nových funkcí je nutností – rozpoznávání obličeje. Odstranění ID dotyku společnosti Apple, pokud se mají věřit zvěsti, znamená, že musí existovat nějaká bezpečná schopnost odemknout, která nejen umožní přístup iPhone bez použití přístupového kódu, ale také způsob, jak ověřit věci, jako je Apple, jako je Apple Platební a bankovní aplikace. Je to tato funkce, která se pravděpodobně ukáže jako velká nabídka markýzy, která je prokázána jako důvod k nákupu nového iPhone, ale bude to dobré?

Myšlenka odemknutí obličeje s rozpoznáváním obličeje jako celku není samozřejmě nic nového. Společnost Samsung již nabízí podobné funkce jako součást svých vlastních zařízení, přičemž samotná rozpoznávání obličeje 8 a Galaxy Note 8 a Galaxy Note 8, zálohovaná sekundárním prvkem, který také skenuje duhovky, stejně jako otisky prstů. Funguje to dobře v tom, že se věci odemknou, když by měly, a všichni se pohybují se svým dnem.

Implementace rozpoznávání obličeje společnosti Samsung však má své problémy. Pro začátek ji lze snadno oklamat pomocí fotografie, protože na konci dne je jen hledání funkcí obličeje a odemknutí zařízení, pokud uvidí, co očekává. Chytři probíhající uvnitř hardwaru Samsung jsou bezpochyby velmi, dobře, chytří, ale fakt zůstává – lze ji oklamat, a to jak na S8, tak na nejnovější poznámce 8, alespoň takhle je, když je aktivováno rozpoznávání obličeje, jak je znázorněno Vložením videa níže, kde byl uživatel snadno schopen obejít technologii rozpoznávání obličeje společnosti Samsung odemknutím poznámky 8 pomocí profilů lidí na Facebooku.

Ale s technikou skenování duhovky. Aktivovaný, software společnosti Samsung také zkontroluje oči uživatele, aby se ujistil, že jsou tím, kdo říkají, že jsou, pouze odemknutí, pokud jsou všechny políčka zaškrtnuta. Lidská duhovka je jedinečnější než otisk prstu, takže teoreticky je toto řešení bezpečnější než použití skeneru otisků prstů. Nevýhoda? No, je to mnohem pomalejší a vyžaduje, aby byl telefon držen právě tak, aby umožnil proběhnutí skenování. Například není ideální pro něco jako Apple Pay.

To je nyní, kde se do hry vstoupí údajně super super duper obličejové rozpoznávání se všemi svými 3D senzory. Pokud se má věřit zvěsti, technologie společnosti Apple je schopna pracovat, i když telefon není v optimálním úhlu pro něco jako rozpoznávání duhovky. Bude to také super rychlé a bude fungovat i v temném prostředí. Ještě nevíme, co Apple Tech. Je, takže zatím nevíme, co hledá, kromě toho, že se zjevně děje nějaký druh „3D skenování“, ať už to opravdu znamená. Víme, že pokud je rozpoznávání obličeje, které Apple používá, je dostatečně bezpečné pro Apple Pay, pak je mnohem chytřejší než uznání vanilkového obličeje Samsung, i když to, jak to zvládne, zbývá vidět.

Získáme tuto odpověď přijde 12. září.

(Zdroj: Mel Tajon [Twitter])

Můžete také chtít vyzkoušet:

iPhone X / Edition vs iPhone 7 vs 7 Plus vs 6s vs 2G, více poměr [poměr obrazovky k tělu a velikost]

Nainstalujte Kodi Duckpool Addon a Repo v roce 2017 na Kryptonu, tady je jak

iOS 11 GM / Beta 10 Stáhnout a očekávané datum vydání: Zde je to, co víme

Pokemon Go 1.43.1 IPA a 0,73.1 APK Hack k dispozici nyní ke stažení

Stáhněte si iOS 11 beta 9 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.3/ 10.3.2/ 10.3.1/ 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *