Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Aktualizujte OnePlus One na Kitkat 4.4.3 Využití Omnirom

Aktualizujte OnePlus One na Kitkat 4.4.3 Využití Omnirom

Hej, lidi, takže tady jsme opět zpět s několika nejnovějšími věcmi pro vaši OnePlus One, první vlajkovou lodí nedávno zavedeného čínského výrobce smartphonů. Gadget byl ve zprávách vzhledem k tomu, že chvíli a také získal masivní díky svému nízkému rozpočtovému plánu i konfiguraci špičkové úrovně. Čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 uvolní zcela nové množství výkonu, oslňující pohlcující obrazovku 5,5 ”1080p, která přitahuje vaše oči a poskytuje vám CyanogenMod 11s (na základě Android Kitkat 4.4.2). Pokud jste měli štěstí, že jste se dostali na jeden z kusů, možná budete chtít aktualizovat OnePlus One na Kitkat 4.4.3 s využitím neoficiálního i experimentálního omniromu.

Neoficiální vývoj je nabízen pro gadget společností GraffixNyC na fórech XDA. Prozatím návrhář poukázal na to, že CAM i skladování mají přetrvávající problémy, o nichž se předpokládá, že jsou opraveny v extrémně blízké budoucnosti. Kromě toho se zdá, že cokoli jiného jde po metodě včetně WiFi, sítí, nastavení, obrazovky a dotyku atd.

Při nákupu Flash a na míru na zakázku, budete vyžadovat uzdravení nainstalované jako TWRP. Náš spolupracovník Rakesh již zveřejnil průvodce o tom, jak přesně zakořenit OnePlus One a také nastavit TWRP Healing na to. Kliknutím na níže uvedený odkaz.

Root OnePlus One a také na něj nastavte TWRP uzdravení

Varování!

Instalace ROM vyrobeného na míru, mění a odstraní oficiálně přinesený firmware vašeho OnePlus One. Buďte upozorněni a pochopte nebezpečí. Nepokoušejte se to nastavit na žádný typ jiného zařízení. Droidviews nebo jakýkoli typ jeho členů nenese odpovědnost za žádný druh poškození vašeho zařízení.

Předpoklady

Nastavení ADB: odkaz

Povolit ladění USB: Odkaz

Záložní úložiště, SMS, kontakty, kalendáře atd., Pokud se něco pokazí.

Nainstalováno léčení TWRP

Aktualizujte OnePlus One na Kitkat 4.4.3

Stáhněte si ROM: odkaz (sledujte vlákno XDA pro aktualizované odkazy)

Stáhněte si Gapps: Link

Stáhněte si balíček supersu, pokud potřebujete root: odkaz

Připojte OnePlus One k PC a přeneste všechny stažené ZIPS do úložiště zařízení.

Otevřete příkaz včasné okno a přejděte do souladu s příkazem a zavedete telefon do režimu hojení:
ADB restartování obnovení

Klepněte na Otěhování> Pokročilé vymazání, ujistěte se, že zkontrolujte dodržování a poté přejeďte tlačítkem dole, abyste celkový proces utírání.

Dalvik Cache

Systém

Data

Mezipaměti

Po dokončení se vraťte na primární obrazovku TWRP, klepněte na instalaci. Nyní vyberte ROM ZIP.

Po výběru ZIP ROM klepněte na přidat mnohem více ZIP a také přidejte dvě data ZIP, tj. Gapps a také kořenový balíček Supersu.

Když je vybráno cokoli, přejeďte tlačítkem pro ověření blesku.

Proces může trvat až minutu, nepropadejte panice. Jen to nechte dokončit.

Po dokončení klepnutím na restartování a poté na systému konečně spusťte ten plus do aktuálního KitKat 4.4.3 s využitím Omniromu.

Počkejte, až se vrátíme s některými mnohem více průvodců a také s nápady a technikou pro váš OnePlus One. Řekněte nám své zkušenosti po aktualizaci, zjistili jste, že stojí za to ohrozit CAM i úložiště? Odpovězte nám pomocí komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *