Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Nainstalujte oficiální aktualizaci Marshmallow na Galaxy S6 & S6 Edge (G920F/G925F)

Nainstalujte oficiální aktualizaci Marshmallow na Galaxy S6 & S6 Edge (G920F/G925F)

Samsung odhalil aktualizaci pro Galaxy S6 a Gadgety S6 Edge minulý týden, ale zdá se, že aktualizace začala zasáhnout pouze gadgety. Galaxy S6 a jednotlivci S6 Edge ze Spojeného království a také s poskytovatelem Vodafone jsou šťastní, kteří získají aktualizaci před jinými modely.

Pokud stále nemáte oznámení OTA ve svém gadgetu, stejně jako máte výše uvedený design, počkejte více a nastavte nejnovější aktualizaci Androidu pro váš gadget splněním níže uvedených kroků. Než začnete s kroky, dovolte mi, abych vám řekl několik nových věcí představených v aktualizaci Marshmallow pro Galaxy S6/S6 Edge.

Co je nového v Android Marshmallow aktualizace TouchWiz

Android 6.0 přináší verzi 4.0 webového prohlížeče Samsung. Tato novější verze prohlížeče podporuje pluginy blokování reklam, které byly představeny dříve. Samsung Web 4.0 také podporuje prohlížení pomocí Gear VR. Další hlavní novou funkcí je Cross App. S Cross App budete moci provozovat „některé aplikace z jiných aplikací“.

Jak poznamenává příklad Samsung, může to zahrnovat vypálení galerie nebo kamery nebo otevření odkazu s prohlížečem v aplikaci v aplikaci pro zasílání zpráv. Pro tuto aplikaci aplikace umožní jednotlivcům shlukovat prohlížeč v aplikaci, zatímco stránka balí, takže mohou pokračovat v odesílání zpráv, zatímco materiál na pozadí. Cross App není úplně nová-aplikace třetích stran to již dělají docela dobře (například WhatsApp), stejně jako společnost Samsung právě implementuje výkon křížové aplikace ve svých vlastních aplikacích.

Dalšími novými funkcemi jsou funkce úspory energie Doze, mnohem lepší správa oproti aplikacím, Google nyní na kohoutku a schopnost změnit rychlost zvuku při přehrávání videa. Pro jednotlivce Galaxy S6 Edge jsou v aktualizaci nějaké nové okrajové panely. Existuje mnoho vizuálních modifikací v aktualizaci, panelu podmínek a také rychlé přepínací nabídky jsou nyní zcela bílé místo modré, nabídka napájení byla přepracována a několik ikon aplikací bylo také změněno. Režim Pro v aplikaci pro fotoaparát nyní obsahuje také výběr pro správu rychlostí závěrky.

Celkově s vizuálními úpravami a novými funkcemi Android Marshmallow je pro uživatele Galaxy S6/S6 Edge obrovský i dlouhou aktualizaci.

Poznámka: Aktualizace je nyní nabízena pro více návrhů i regionů, dodržujte tento odkaz ke stažení firmwaru pro váš region, pokud máte Galaxy S6 Edge (G925F) a tento odkaz, pokud máte Galaxy S6 (G920F). (Příspěvek upraven 1. 3. 2016)

Věci, které budete potřebovat

Galaxy S6 (G920F) nebo S6 Edge (G925F)

PC

Řidiči USB

Firmware:

Galaxy S6 (G920F): odkaz

Galaxy S6 Edge (G925F): Link

Odin v3.10.7: odkaz

Nainstalujte oficiální aktualizaci marshmallow na Edge Galaxy S6 & S6

Ujistěte se, že máte hranu Galaxy S6/S6 (G920F/G925F). Aktualizace pro ostatní návrhy i regiony nejsou právě teď nabízeny. Jakmile budou k dispozici, přidáme odkazy na jiné návrhy i regiony.

Stáhněte si firmware z výše uvedeného odkazu (stáhněte si pouze pro váš model gadgetu). Pro stažení firmwaru budete muset indikovat Sammobile. Po registraci si budete moci stáhnout firmware.

Extrakt (UNZIP) Data firmwaru na vašem PC.

Stáhněte si a také nastavte ovladače USB na počítači, pokud je již nemáte.

Stáhněte si Odin v3.10.7 z výše uvedeného odkazu.

Extrahujte soubor Odin Zip.

Otevřete Odin v3.10.7.

Po výměně telefonu restartujte telefon v režimu stahování stisknutím a držením House + Power + Volume Down Tlačítka na několik sekund.

Připojte telefon k počítači, když se rozběhne do režimu stahování a počkejte, až v Odinu neobdržíte modrou indikaci.

Přidejte data firmwaru do AP/PDA.

Ujistěte se, že opětovné rozdělení není na kartě ODIN zaškrtnuto.

Klikněte na tlačítko začátku, posaďte se a počkejte několik minut.

Reboot a také si užívejte!

Užijte si nejnovější verzi Androidu na okraji Galaxy S6/S6. Pochopíme, pokud máte nějaké typ pochybností týkajících se postupu instalace v sekci komentářů níže, rádi vám pomůžeme. Rozumíme také, zda se vám nová aktualizace vašeho zařízení líbí.

Zůstaňte naladěni, pokud máte ještě jeden design S6/S6 Edge, aktualizace by měla být uvolněna pro všechny návrhy extrémně brzy.

Byly přidány odkazy pro Galaxy S6 (G920F) nebo S6 Edge (G925F) z jiných regionů.

Také si přečtěte: Nainstalujte TWRP a také kořenový Galaxy S6 a také S6 Edge na Marshmallow Firmware

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *