Online nástroj se změní na STLS do 3D ASCII ART

Pokud vypadáte dost obtížné, většina pracovních míst funguje na těchto stránkách nějakou praktickou hodnotu. Mohou se zdát frivolní, nicméně tam je obvykle něco, co nuceno hackerovi věnovat čas, jakož i úsilí. To neznamená, že nedostaneme náš podíl projektů spravedlivých fuzů, samozřejmě, který rozhodně vysvětluje to na internetu 3D Generátor ASCII ARSII.

Ale počkejte – možná to není správné. Koneckonců, [Andrew Show] Dejte velkou dobu do kódu pro toto, stejně jako pro jeho předchůdce, jeho automatický 3D nízkoenergetický generátor. Tato práce vedla k současné práci, která jako předtím, než vezme STL design jako vstup, tentokrát kolem otočení do ASCII ARRRE ARRENDER. Znaková sada použitá pro stínování konstrukce je přizpůsobitelná; S výchozím nastavením je stínování překvapivě dobré. Můžete si také přepnout na černobílý styl, pokud se vám líbí, navigovat kolem designu s myší, stejně jako i export ASCII ART jako png nebo jako soubor surového textu, žádná otázka vhodná pro odeslání Tiskárna krmiva traktoru.

[Andrew], s kódem, který je vše na GitHub, dělá liberální využití knihovny tří.js, takže možná natahování jeho 3D JavaScriptové dovednosti je skutečně skrytý praktický prvek tohoto. Ne že to potřebuje – věříme, že je to skvělé jen pro faktor Gee-Whiz.

[přes Twitter]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *