Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Li-ion baterie nízkoúrovňová inteligence vysvětlena výborně

Li-ion baterie nízkoúrovňová inteligence vysvětlena výborně

Existuje mnoho magií v lithium-iontových bateriích, které normálně bereme pro schválení, stejně jako ne kopat hlouběji do. Proč je normální plné napětí poplatků 4,2 V, stejně jako ne mnohem praktičtější 5 V, proč je nutné nabíjení CC / CV, stejně jako to, co je se všemi požáry? [Omezující faktor] vydávano video, které popisuje nízkoúrovňové fungování lithium-iontových baterií v extrémně snadno přístupné metodě – zejména do iontu, stejně jako elektronové iontové výměny se děje mezi anodou, jakož i katodou, během obou Poplatek, stejně jako výbojový cyklus. Vynikající ilustrativní síla videa pochází z impozantně velké investice animace, psaní skriptu, jakož i vyprávění práce – [Omezující faktor] vysvětluje úsilí jako “16 měsíců animačního designu”, stejně jako to není normální “tabule skica “Video vysvětlující.

To je 16 minut z plně-plně pozoruhodného objevování materiálu, který vám bude přilepený na obrazovku, stejně jako jediný důvod, proč nepopisuje každou jedinou věc o lithium-iontových bateriích je, protože je to tak podstatné téma, to by potřeboval video sérii, když se provádí v expertním stylu takhle. Místo toho je to výjimečný úvod, který vám pomůže vytvořit jádro pevných porozumění, když se týká Li-iontových bateriových internantů, vypracovává se na cokoliv, co je vhodné pro zkoumání úrovně, ať už se jedná o Sei vrstvu, jakož i organické přísady, nebo Nitty-gritty iontu i elektronové výměny specifik. Nemůžeme vám pomoci naději, že mnohem více videí, jako je tento, již brzy (nebo jakmile realisticky mohou), rozšiřovat naše pochopení všech ostatních úrovní buňky baterie Li-ion.

Poslední video z [Omezujícího faktoru] byl 1hodinový Banger rozbije všechna rozhodnutí, která byla provedena v prezentaci tesla baterie prezentace v rovněž vynikající úrovni detailů, jakož i je oceňujeme, že je v poslední době vytváření všeobecného insight video – v poslední době, to je skončila, že jsme odstranili požadavky, abychom byli na takové témata mnohem důkladnější. V letošním roce jsme pokryli vynikající srovnání supercapacitors i baterií, stejně jako vhodnými aplikacemi pro každou z nich, kromě neochotnosti automobilů, aby se vlastní baterie buňky. V roce 2020 jsme se rozpadli střídavým chemikem baterií, které cílem je nahradit Li-ion v několika jeho klíčových aplikacích, takže pokud toto téma chytí vaši pozornost, zkontrolujte tyto články také!

Díky [Kelvin Green] pro tip!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *