Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Android 3.4 Ice Cream Sandwich Vydání v říjnu / listopadu: Eric Schmidt [Video]

Android 3.4 Ice Cream Sandwich Vydání v říjnu / listopadu: Eric Schmidt [Video]

Nelíbí se vám, když se techničtí vedoucí pracovníci rozlijí na klíčové i dříve záhadné obchodní oznámení? Dnes, výkonný předseda společnosti Google, jakož i bývalý generální ředitel policista Eric Schmidt, vystavil každý den aktivační čísla Androidu kromě časové osy vydání pro další verzi Androidu, Codenamed Ice Cream Sandwich.

Překvapivé prohlášení zaujalo umístění během otázek a odpovědí na Dreamforce ’11, semináře o cloud computingu. Tam Eric Schmidt odhalil, že přes půl milionu nebo v běžných číslech; Každý den bylo spuštěno 550 000 gadgetů Android, což je číslo, které se za posledních několik měsíců téměř zdvojnásobilo:

550 000 telefonů je spuštěno denně. To je půl milionu telefonů denně, můžete udělat matematiku. Toto číslo se zdvojnásobilo za 4 až 5 měsíců, takže pokud to bude pokračovat, naplníte planetu.

Schmidt předpovídá pomalejší růst postupem času, což je pouze přirozené; Koneckonců, existuje jen spousta lidí, kteří někdy využívají smartphone. Přesto není pochyb o tom, že Android má stejně dobře, stejně jako v dohledné budoucnosti zůstane silný.

Google plánuje rozvíjet tuto výdrž s dlouho očekávaným sendvičem Android Ice Cream, který se dříve očekával, že bude vydán v listopadu nebo prosinci tohoto roku. Podle Schmidta je však vydání možné již v příštím měsíci:

Máme nový operační systém, interně chápaný jako zmrzlinový sendvič z nějakého důvodu, který se vydává v říjnu/listopadu, o kterém jsou všichni skutečně nadšení.

Ice Cream Sandwich představuje značný upgrade přesně toho, jak byl Android založen v minulosti, sloučením své příchutí tablet (známý jako Honeycomb) a jeho protějšek smartphonu (známý jako Gingerbread) dohromady. V současné době obě tyto iterace Android sdílejí různé kódové základy, které budou nyní přivedeny pod přesně stejnou střechu, tato metoda zjednodušuje proces postupu Androidu a zároveň dodává různé individuální zkušenosti pro oba typové faktory, v závislosti na velikosti obrazovky. Umíme jen, že Google staví operační systém, který bude konzistentní napříč deskou, a bude běžet na chytrých telefonech, tabletech, televizích atd.

Minulý měsíc se na Nexus S. Tyto rozmazané fotografie zobrazovaly první skutečné snímky sendviče zmrzliny sendviče zmrzliny, které byly pod kapotou zobrazovány spuštěné zmrzliny Nexus, které kromě jednotlivých paradigmat rozhraní představovaly řadu individuálních vylepšení rozhraní Půjčoval se a přizpůsobil se tabletům založeným na voštinách.

Vydání zmrzlinového sendviče může být pryč s nástupcem společnosti Google Nexus S; Očekává se, že Nexus Prime, jak se říká, bude sportovat ještě rychlejší procesor i displej AMOLED HD.

Sledujte níže uvedené plné Q&A Schmidt:

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *