Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics 4K-schopná PlayStation 4 „Neo“ potvrzené společností Sony

4K-schopná PlayStation 4 „Neo“ potvrzené společností Sony

4K-kapatovatelná PlayStation 4 „Neo“-označovaná jako PlayStation 4K nebo PS4.5 počátečních pověstech-je nyní oficiálně reálná. Zatímco Sony dosud ve skutečnosti neoznámila aktualizovaný hardware PS4, měli jsme ještě nejbližší věc, aby někdo stál na pódiu a vyrazil na věc. Opravdu velmi blízko. Během nedávného rozhovoru Andrew House, který je prezidentem a globálním generálním ředitelem společnosti Sony Interactive Entertainment, potvrdil, že na obzoru je určitě nová PlayStation a jak se předpokládá, nabízí hraní ve 4K.

Brzy to však neuvidíme – House potvrdil, že PS4 NEO nebude debutovat na letošním E3, který začíná v pondělí.

Pro ty, kteří přemýšlejí, zda Neo nahradí Vanilla PS4, House říká, že „je zamýšleno sedět vedle a doplnit konvenční PS4,“ což znamená, že kupující nových konzolí budou mít na výběr dva stroje PlayStation 4. Jeden bude hrát hry ve 4K a pravděpodobně bude mít další funkce k zavedení, zatímco druhý bude PS4, který všichni známe a milujeme.

Aktualizovaný model bude samozřejmě stát mnohem více než ten současný, ale když se týká softwaru, House říká, že věci jsou opravdu velmi snadné. Od čtení mezi řádky budou všechny hry kompatibilní s PS4 a PS4 NEO, ale některé budou mít další funkce – například 4K podpora -, že hráči budou potřebovat PS4 NEO v nákupu.

Zajímavé je, že House také potvrdil, že tyto dva stroje budou prodávány vedle sebe po celou dobu trvání hardwarového cyklu. PS4, jak víme, to nikam nevede.

Vzhledem k tomu, že Microsoft se také říkal, že má v dílech aktualizovanou verzi Xbox One, není možná žádným překvapením, že Sony někoho poslal, aby trochu propustil hrnec. Vše, co teď musíme vědět, jsou některá konkrétní čísla. Kdy bude PS4 NEO k dispozici a kolik to bude stát?

(Zdroj: Financial Times)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Sony’s PlayStation 4K: Další specifikace a funkce unikly

Nové video konceptualizuje design a funkce PlayStation 4K

Říkácí PlayStation 4K může dorazit před říjnovým vydáním PS VR PS VR

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *