Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Vydání Google Pixel 2: Gadget Codenames vystavené v nové zprávě

Vydání Google Pixel 2: Gadget Codenames vystavené v nové zprávě

Google teprve nedávno ověřeno poprvé, kdy je v roce 2017 nastaveno vydání Pixel 2 a Pixel XL 2, ale zdá se, že by se zdálo, že se zdálo Během své testovací fáze se začala objevovat alespoň jeden ze dvou gadgetů. Úniky spojené s novými telefony pixelů byly velmi obtížné najít, zejména pokud chcete, aby o nich tyto úniky měly něco, co vás věří, že mohou být pravdivé.

Nyní však věříme, že chápeme, jaké jsou kódové jména pro dvě zařízení.

Úniky byly předány informacemi z nejmenovaného zdroje, přičemž tyto informace nyní potvrdily vzhled alespoň jednoho kódového jména v open source Android open source Job Gerrit. „Walleye“ je jméno, které se objevilo v protokolech pro projekt, přičemž úřady Android věří, že toto je kódové jméno pro menší ze dvou nových zařízení pixelů.

Větší varianta, o které se předpokládá, že se nazývá „Muskie“, se ještě musí objevit v protokolech, i když to není neobvyklé – loňský Pixel XL se nikdy neobjevil.

Co se tedy můžeme odhlásit z těchto dvou polopojovaných kódových jmen? Pravděpodobně vůbec nic.

Pokud chcete udělat trochu čtení čajových listů o jménech (což normálně neřeknu), Walleyes i pižmové jsou obě severoamerické sladkovodní ryby, přičemž muskies jsou výrazně větší zvíře. Cokoliv kromě toho s největší pravděpodobností nestojí za mentální gymnastiku.

AOSP (projekt Open Source Android) Garret

Bez skutečného konceptu rutin vydávání a absolutně žádným konceptem, jaký budou specifikace neohlášených gadgetů, nyní máme kousek na výběr, abychom čekali na mnohem důvěryhodnější úniky, které se objeví. Nyní, když chápeme kódové jména pro oba nové telefony pixelů, může usnadnit úniky oblasti vpřed.

(Zdroj: Policie Android)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Google vydává aplikaci pouze pro iPhone, která vám umožní užívat si videa na YouTube spolu s přáteli

Jak donutit aktualizaci asistenta Google na vašem Android Gadget Ideal

Stáhněte si Kodi 17 Krypton IPA Data na iOS 10 iPhone nebo iPad

Používejte zaparkované automobily a funkce nákladních vozidel bez přijímače CarPlay nebo Bluetooth, zde je přesně to, jak [tip iOS 10]

Použijte Cydia Extender pro nastavení Yalu102 iOS 10.2 útěk z vězení bez počítače, tady je jak

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *