Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Společnost Sony oznamuje další generaci PSP Codename PSP Codename, Fuised Quad Core Processor a GPU

Společnost Sony oznamuje další generaci PSP Codename PSP Codename, Fuised Quad Core Processor a GPU

Sony Corporation Today oznámila novou generaci PlayStation Portable (PSP) Codename NGP, který obsahuje čtyřjádrový procesor Cortex-A9 a Quad a Quad -Core PowerVR SGX543MP+ GPU.

PSP příští generace je pravděpodobně dosud nejsilnější kapesní počítač, ale bohužel nebude k dispozici až do této prázdninové sezóny.

List Full Specs je následující:

Tisková zpráva je následující:

Společnost Sony Computer Entertainment oznamuje svůj přenosný zábavní systém nové generace

Ultimate Portable Entertainment System debutuje letos a dále rozšiřuje firmu PlayStation® na přenosným herním trhu

Tokio, 27. ledna 2011 – Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) dnes oznámila svůj přenosný zábavní systém nové generace (Codename: NGP), který poskytuje konečný přenosnou zábavu. NGP debutuje na konci roku 2011.

NGP je navržen tak, aby nabídl bezkonkurenční interaktivní zábavu, která je možná pouze na PlayStation®. Tento nový systém nabízí revoluční kombinaci bohatých her a sociálního propojení v kontextu skutečného světa, což umožňuje využití zkušeností SCE z zábavních systémů PSP® (PlayStation®portable) a PlayStation®3 (PS3®).

Hluboké a pohlcující hry jsou jádrem DNA PlayStation a NGP je nejnovějším ztělesněním této vize. Tím, že NGP bude mít síťové připojení Wi-Fi a 3G, umožní NGP nekonečným možnostem pro uživatele „setkat se“, „Připojit“, „objevit“, „Sdílet“ a „hrát“ s přáteli, ať jsou kdekoli. V rámci zařízení je řada funkcí, které poskytují skutečně špičkový, konečný přenosný zážitek z zábavy nové generace.

・ Ohromující OLED a revoluční uživatelské rozhraní NGP zahrnuje jako přední displej krásný vícedotykový 5-palcový emitující displej (OLED). Vysoce výkonný procesor / GPU v kombinaci s OLED umožňuje bohatou, vizuálně nápadnou grafiku, která nikdy předtím neviděla na přenosném zábavním systému pro hry i další obsah digitální zábavy. Nový systém také zahrnuje jedinečnou vícedodovací podložku na zadní straně a společně s předním dotykovým displejem nabízí NGP nové hry, která uživatelům umožňuje interakci přímo s hrami v trojrozměrném pohybu, prostřednictvím „dotyku, chytání, stopy, stopy, Push and Pull “pohyby prstů.

・ Super oválný design a duální analogové tyčinky, zatímco následují základní design filozofii PSP, NGP přijímá faktor super oválného designu, vytvořený tak, aby pohodlně vešel do rukou uživatelů. Poprvé bude přenosný zábavní systém obsahovat dvě analogové tyčinky, které umožní do přenosného zážitku přivést širší škálu herních žánrů.

・ Livearea ™ Každému hernímu titulu pro NGP bude poskytnut prostor zvaný „Livearea ™“, kde uživatelé mohou sdílet zábavu a vzrušení s ostatními hráči. Uživatelé budou mít přístup k nejnovějším informacím o hrách poskytovaných od vývojářů a vydavatelů a vydavatelů třetích stran prostřednictvím PlayStation®Network. Uživatelé NGP budou navíc schopni zobrazit protokol „aktivity“, který je neustále aktualizován úspěchy od uživatelů, kteří hrají stejnou hru, což zase může spustit aktivní komunikaci mezi uživateli v reálném čase.

・ Near SCE také poskytne služby založené na NGP v rámci základních funkcí využívajících síť PlayStation. Nová aplikace s názvem „Near“, vyvinutá speciálně pro tuto službu a síť, bude v systému předinstalována, aby uživatelům umožnila zjistit, co jejich přátelé v okolí nyní hrají nebo co nedávno hráli. Uživatelé se mohou setkat se svými přáteli a novými hráči prakticky bez ohledu na to, jaké hry hrají, jednoduše sdílením svých herních informací v různých dimenzích času a vzdálenosti.

・ Nové herní médium NGP přijímá nové herní médium, malou flash paměťovou kartu, určenou pro softwarové tituly NGP. Tato inovativní karta s využitím funkce Flash Memory může ukládat úplné tituly softwaru plus doplňkový obsah her nebo hra ukládat data přímo na kartu. Přijetím karty založené na flash paměti bude SCE moci v budoucnu poskytnout herním kartám s vyšší kapacitou, což vývojářům umožní ukládat více herních dat, aby poskytovali bohaté a pohlcující hry.

NGP bude také vybaven dvěma kamerami na přední a zadní straně, jakož i třemi pohybovými senzory, gyroskopem, akcelerometrem a elektronickým kompasem, z nichž všechny jsou navrženy tak, aby uživatelům umožnily vychutnat si svět zábavy, který je spojen s skutečnými životními zkušenostmi.

PlayStation®Suite (PS Suite), oznámená dnes, bude také úzce koordinovat s NGP. Nově vyvinutý a vydaný herní obsah pro přenosná zařízení Android ™ lze také vychutnat na NGP. Výsledkem bude, že uživatelé budou mít přístup nejen k nejběžnějšímu obsahu, ale také k některým z příležitostnějších zážitků, které typizují mobilní trh.

Sce budenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *