Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Tyto nabíječky vozidel USB PD budou rychlé poplatky iPhone XS, XS Max při plné rychlosti na go [List]

Tyto nabíječky vozidel USB PD budou rychlé poplatky iPhone XS, XS Max při plné rychlosti na go [List]

chtějí iPhone X, XS, XS Max USB-C PD vozidlo nabíječku pro rychlé nabíjení? V dnešním seznamu stanovíme všechny nejlepší nabíječky vozidel USB PD, které mohou během dojíždění plnou rychlostí účtovat iPhone XS a také iPhone XS Max.

Mít pomalou nabíječku vozidla je poměrně zbytečné. Pokud vidíte, jak se rychle dojíždí na místa po celý den, požadujete vyzvednutí co nejvíce šťávy, kdykoli propojíte svůj blesk s vaším iPhone XS nebo iPhone XS Max. Naštěstí iPhone podporuje zásilku USB napájení, což znamená, že může rychlý poplatek při 18 W energie za předpokladu, že máte ideální nabíječku vozidla. Dnešní seznam, jak jste možná uhodli, se točí kolem nabíječek vozidel USB PD a máme na trhu pouze ty nejlepší možnosti. Pojďme naskočit ideální.

Poznámka: Vezměte prosím na vědomí, že požadavek na získání blesku kabelu USB-C při nákupu k použití možností rychlého nabíjení vašeho nového iPhone. Oficiální z Apple můžete získat oficiálním odjezdem na tento odkaz. Nastaví vás zpět jen 15 babek pro 1m variantu.

Anker PowerDrive rychlost+ 2

Ačkoli název je ústa, ale dodá vaše iPhone XS a také iPhone XS maximálně veškerou energii, kterou potřebuje k dosažení kriticky nízké úrovně baterie na něco mnohem přijatelnějšího. Má také další port USB-A, který může dodávat až 18 W energie. Tato nabíječka tedy může zabít dva ptáky jedním kamenem.

Koupit: Anker PowerDrive Speed+ 2 od Amazonu: 29,99 $

Aukey 39W USB PD vozidlo nabíječka

Tato volba od Aukey nemusí poskytovat extrémní rychlost na konci USB-A rovnice, ale přináší 18W síly potřebné k rychlému poplatku za iPhone. To však není všechno, stejně jako výše uvedená volba Anker, tento poplatek za MacBook.

Koupit: Aukey 39W USB PD vozidlo nabíječka od Amazonu: 19,99 $

Nabíječka vozidla Belkin 27W USB PD

Tato nabíječka vozidla, která je podporována společnostmi, jako je Apple Samotná, dělá jeden úkol a také to dělá dobře – rychlý poplatek jakýkoli typ zařízení kompatibilního s PD USB, včetně nových iPhone XS a iPhone XS Max. Jedinou nevýhodou tohoto produktu je, že má jediný port USB-C, nic víc.

Koupit: Belkin 27W USB PD vozidlo nabíječka od Amazonu: 24,99 $

Nabíječka vozidla Choetech USB PD

Pokud strašně vyžadujete dva další porty USB-A spolu s portem USB-C, musíte tato volba od ChoeTech. Je velmi levný pouhých 19,99 $ a je také postaven s odolnými materiály.

Koupit: Choetech USB PD vozidlo nabíječka od Amazonu: 19,99 $

RAVPOWER 45W USB PD Vozidlo nabíječka

Seznam napájecích příslušenství by nebyl celkem bez Ravpozice, stejně jako tato malá nabíječka vozidla z podnikání je ideální tam s obrovskými zbraněmi. Může vydat celkem 45 W a také obsahuje jeden port USB-C a další port USB-A pro nabíjení jiných zařízení.

Koupit: Ravpower 45W USB PD vozidlo nabíječka od Amazonu: 19,99 $

Meagoes Quick USB PD vozidlo nabíječka

Nechcete si rozbít kabelku, ale nechcete také přeskočit funkce? Tato volba z meagoes nemusí fungovat, že nejlépe vyvíjí vysokou kvalitu na světě, má však port USB-C spolu s rychlým portem USB-A. Pokud je to rychlost, kterou hledáte levně, objevili jste ji s meagoes. Stejně jako oh, dokonce přichází s kabelem USB-C v krabici. To vše za pouhých 15,99 $!

Koupit: Meagoes Quick USB PD vozidlo nabíječka od Amazonu: 15,99 $

TRIANIUM 63W USB PD VOZIDLA VOZIDLA

Je těžké uvěřit, že v těchto dnech můžete získat velkou nabídku vozidel s velmi menším množstvím peněz. Tato volba z trojia bere dort, když se týká hodnoty. Může vytlačit celkem 63 W energie prostřednictvím svých USB-C a USB-A Ports. Stejně tak to získejte – obsahuje také rychlý poplatek 3.0.

KOUPIT: TRIANIUM 63W nabíječka vozidla USB PD od Amazonu: 18,99 $

Linton 63W USB PD vozidlo nabíječka

Tato nabíječka vozidla má jeden port USB-C pro rychlé nabíjení poměrně všeho, co na něj můžete hodit, včetně přepínače Nintendo, a zároveň se může pochlubit portem USB-A Quick Fee 3.0 pro zařízení, jako je Galaxy S9 nebo Note 9.

Koupit: Linton 63W USB PD vozidlo nabíječka od Amazonu: 26,35 $

Stejně tak byste se mohli rádi podívat:

IPhone XS / XS Max Power Bank: právě zde jsou nejlepší nabízené dnes [seznam]

Protector obrazovky iPhone XS / XS Max Ochrana s temperovaným sklem: právě zde jsou nejlepší

Nejlepší iPhone XS, XS Max Case? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone XS / XS Max 10W Quick Wireless Charger: právě zde jsou nejlepší

IPhone XS Max USB-C PD Quick Charger pro dodávku napájení: právě zde jsou nejlepší

Stáhněte si odkazy IOS 12 GM IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

iPhone XS Max vs XR vs Galaxy Note 9 [Porovnání velikosti]

Stáhněte si data konfigurace iOS 12 gm bez účtu vývojáře

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 12 GM IPSW na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete vyhovětnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *