Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics 5 Progresivní možnosti webové aplikace pro přední aplikace pro Android

5 Progresivní možnosti webové aplikace pro přední aplikace pro Android

Progresivní webové aplikace nebo PWA nejsou jako váš běh webových aplikací Mill. Tyto aplikace se na tuny trvale berou a také nakonec využívají méně dat než nativní aplikace pro Android, obecně. Jsou také docela lehké a také dodávají mnohem lepší výkon než nativní aplikace v mnoha případech. Ať už to o webových aplikacích cucal cokoli, je to, co je na progresivních webových aplikacích vynikající. Proto vyžadujete porozumět některým progresivním možnostem webové aplikace pro prominentní aplikace Android.

Proč? Pro jednoho, mnoho lidí nemůže platit za vlajkovou loď nebo dokonce za telefon střední třídy, jako je Poco F1. Obvykle se tyto ultra rozpočtové gadgety snaží udržet krok z hlediska RAM i interiérového skladování. PWAS sotva zabírá mnohem více než několik MBS oblasti na vašem zařízení. Například nová instalace aplikace Flipkart Android zabírá ~ 47 MB ​​prostoru. Pamatujte, že je to nová instalace, která se nikdy nepoužívá. Pro srovnání, Flipkart Lite, PWA, zabírá méně než 500 kB. Stejně jako jsem to využíval, když jsem zvažoval, že je k dispozici.

Takže pokud jste někdo, kdo věří, že vykládání několika aplikací může pomoci vašemu telefonu lépe, PWA jsou způsob, jak jít. Navíc, na rozdíl od nativních aplikací, PWA nevyžadují spustit službu na pozadí k synchronizaci nebo cokoli jiného. Nebojte se však, stále získáte oznámení i všechny, protože to dělají pomocí vašeho prohlížeče, který již má svou vlastní službu. To uvolní několik vašich beranů i baterie.

Zde je několik progresivních možností webové aplikace pro prominentní aplikace Android, které můžete na svém Androidu vyměnit.

Jak nastavit progresivní webovou aplikaci na Android

Na Chrome je tato volba spíše k dispozici, jak jste ji již viděli, stejně jako ji využili. Pokud ne, zde je přesně to, jak můžete. Používání Chrome se podívejte na web v telefonu. Poté klepněte na tlačítko nabídky tři tečky v pravém horním rohu a také vyberte Přidat na obrazovku House. Poté, až budete připraveni, stačí klepnout na vyskakovací okno.

Nenechte si ujít: 5 potřebuje mít aplikace Adobe Android pro profesionály

Nyní můžete objevit aplikaci ve své zásuvce aplikací jako rutinní nativní aplikace. To je to, co telefonujeme progresivní webovou aplikaci nebo PWA. V podstatě je na Twitteru PWA jako příkladem aplikaci, webová aplikace, která působí a chová se jako nativní aplikace v telefonu.

Progresivní webové aplikace pro prominentní aplikace Android

1. Flipkart lite

Je zřejmé, že vzhledem k tomu, že jsme to použili jako příklad, pojďme o tom nejprve mluvit. Flipkart je prominentní indický gigant elektronického obchodování. Podnikání je obvykle vynikající při zachování svých webových stránek i aplikací. Jejich mobilní web, který je také progresivní webovou aplikací, je přesně jako aplikace pro Android, ve skutečnosti je styl UX opravdu lepší. Přemýšlejte o Flipkart Lite mnohem modernější i aktualizovanou verzi, i když aplikace vypadají docela stejně. Získáte všechny funkce, které získáte s nativní aplikací.

Navštivte Flipkart.com na telefonu Android.

2. OLX

OLX je ještě jeden prominentní nákupní web však pro využití produktů. Jediným úkolem je dodat platformu pro prodejce i kupující využívaných produktů. Je zřejmé, že oddaná nativní aplikace není nutností. O OLX se skutečně uvádí, že zvýšila svou individuální interakci až o 250% vzhledem k tomu, že zavádí progresivní webovou aplikaci.

Navštivte OLX.com na telefonu Android.

Musí si přečíst: Nejlepší aplikace pro Android pro telefony s velkou obrazovkou

3. Twitter Lite

Twitter Lite je Twitter PWA pro Android a také je mnohem lehčí než oficiální aplikace. Ačkoli mnoho jednotlivců objeví Twitter Lite mnohem více než dostatečné, jednotlivci mohou být zklamáni. Mnoho z nich však ani nevyužívá oficiální aplikaci Twitter a spíše využívá klienty třetích stran, které poskytují mnohem více funkcí. Pokud jste však bezstarostným jednotlivcem, Twitter Lite vám umožní tweetovat, reagovat na tweety, posílat přímé zprávy a také cokoli, co můžete udělat v oficiální aplikaci, kromě zřejmě kopírovat odkaz na články.

Twitter Lite je rovněž nabízen jako nativní aplikace z obchodu Play, i když je to stále progresivní webová aplikace. Podívejte se na Twitter.com na svém telefonu Android nebo nastavte aplikaci z obchodu Play.

Pick editor: 15 nejlepších offline her pro Android

[GooglePlay url = ””]
4. Uber

Když Uber nakonec vytáhl zástrčku na aplikaci Windows Phone, prominentní služba Cab také představila progresivní webovou aplikaci. Mezi další výhody to zahrnuje schopnost běžet na cokoli s prohlížečem. Vzhledem k tomu, že Android nativně podporuje PWAS, můžete získat mnohem více nativní aplikaci, jako je zkušenosti s využitím Uber PWA.

Navštivte M.Uber.com na telefonu Android.

5. Ola Lite

Ola je ještě jednou prominentní kabinovou službou hlavně v Indii. Také nabízejí progresivní webovou aplikaci, kterou lze jednoduché a instalovat. Stejně jako Uber, můžete získat přístup k téměř každému FUnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *