Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Automatizace mobilních her s robotovým ramenem

Automatizace mobilních her s robotovým ramenem

Moje zpěvové monstra je jedním z těch mobilních titulů, které mají jednotlivce hrát snadné hry dělat mince, stejně jako drahokamy typickým způsobem. [Anykey] zjistil, že jeho dítě je fanouškem hry, ale v některých případech se cítil trochu zmást. Tak, spíše než promrhat čas hrát sebe, založil robota, aby pro ně udělal úkol. (Super-nudné video, vložené níže.)

Hráč musí celkem zásadní, nicméně časově náročná paměťová hra. Po vítězství se hráč dostane vybrat cenu ze 17 tajných karet. Vrcholová cena 1000 diamantů vždy se zdálo, že je skryta pod jednou další kartu, což vede k dříve uvedené frustraci.

Při nákupu, kdyby byla hra zřízena, [Anykey] nastavit Uarm Swift Pro hrát hru, s robotem rukou pohybující se malý stylus přes iPad hrát hru. IPadovo video bylo připojeno k PC přes HDMI ven, jít do Camlink Catch Card. Python script využívající Opencv byl pak vyroben pro přehrávání hry automaticky, stejně jako přihlásit výsledky cen získaných po cestě. Veškerý kód je na GitHub.

Po více než 100 pokusech, robot nikdy nespojil vybrat správnou kartu ke skóre 1000 diamantů. Za předpokladu, že existuje pouze 17 karet, z nichž jeden by očekával, že 1 000 Diamantová cena najdete několikrát v mnoha výběru.

Zdá se, že výkup výhry pro dokončení paměťové hry nemusí být opravdu dole, aby si vybrala správnou kartu. Místo toho je stanovena cena je vybrána jiným výpočtem úplně.

Máme rádi robot hraní her v Hackaday, i když je to tak snadné jako tic-tac-toe. Video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *