Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 500 000 kopií náhledu Windows 8 Designer Preview staženo za méně než 24 hodin

500 000 kopií náhledu Windows 8 Designer Preview staženo za méně než 24 hodin

, kdy vzhledem k tomu, že zpráva o náhledu návrháře Windows 8 Microsoft byl uvolněn, reakce byla docela velkolepá, s přebytkem 500 000 ks PC Jednotlivci poskytující náhled nového OS A Whirl.

Zdá se, že technika společnosti Microsoft obecně se poněkud posunula k lepšímu. Samotné Windows 8 přináší několik nejvýznamnějších úprav dosud a také vypadá mnohem více udržování časů. Kromě toho, jako je tato, jsou navíc, jako je tato, obvykle snadno přístupná pouze pro registrované vývojáře, takže tím, že společnost Simple Smrts umožňuje náhled, Microsoft rozhodně získal některé body brownie s potenciálními spotřebiteli.

Komentáře od těch, které jsou přítomny na rozvojovém semináři, naznačují, že už nějakou dobu nebylo poněkud tolik potěšení z obklopujícího Microsoft, stejně jako k našemu překvapení, hosté na rozvojovém semináři rovněž poskytli nádherné komentáře k obecné události jako stejně jako samotné Windows 8. 500 000 stahování a počítání, číslo, které rozhodně není vtip.

Aby přidal odstín perspektivy, soupeři Apple dosáhli milionu stahování OS X Lion pomocí MAC App Store k datu zavedení, což překročilo očekávání a bylo to poprvé, kdy byl hlavní operační systém vydán pouze jako stahování. Zatímco 500 000 000 společnosti Microsoft (za méně než 24 hodin) je pouze polovinou toho, co bylo dosaženo svým protějškem Cupertino, vyplatí se mít na paměti, že vydání Windows 8 je právě v rané fázi Alpha a je také mnoho měsíců od dokončení. Zatímco lev byl všestranný, all-taneční koncový produkt.

Takový zájem je povinen podněcovat designéry, aby viděli nová okna jako užitečnou investici, což naznačuje, že potenciální pro velkou škálu dobře vyleštěných aplikací je obrovské. Je zásadní, aby designéři dostali za nové operační systémy v nákupu, aby přežili, a také pokud bude tato předběžná opatření probíhat, Windows 8 by mohlo poměrně rychle skončit, protože Microsoft je k dnešnímu dni mnoho dobře přijatých operačních systémů.

Už jste to zkontrolovali? Pokud chcete získat chuť věcí, které můžete najít z nejnovějšího operačního systému společnosti Microsoft, zde jsou oficiální odkazy ke stažení s laskavým svolením webu Microsoft:

Stáhněte si náhled návrháře Windows 8 (64bitový) s nástroji návrháře

Stáhněte si náhled návrháře Windows 8 (64bitový) bez návrhářských nástrojů

Stáhněte si náhled návrháře Windows 8 (32bitový)

32bitová verze je 2,8 GB, zatímco 64bitové verze jsou 3,6 GB, takže to může trvat, než pro ty z vás s pomalejším připojením.

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *