Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Skrytý hřídel, stejně jako ozubená kola, aby toto duté hodiny jdou

Skrytý hřídel, stejně jako ozubená kola, aby toto duté hodiny jdou

[Shiura], s dutými hodinami 3 je úžasná 3D tištěná rukojeť pohybu hodin, který využívá skrytý systém pro vytažení neobvyklého provozu. Duté hodiny nemají obličej, jen otevřenou plochu s hodinou, stejně jako minutou rukou, která se pohybuje podle očekávání. Pouze delší minutová ruka má jakýkoliv typ zjevného spojení s zbytkem těla těla, přičemž zbytek se objevil viset ve vzduchu.

Skrytý hřídel, stejně jako převod.
To je přesně to, jak to funguje: Delší minuta rukou je spojena s bílým kroužkem, stejně jako to je ve skutečnosti, že tento zvuk, který se otáčí, přičemž se s ním připojil. Nicméně, jak přesně hand ruku zůstane stacionární, zatímco zbytek se otočí? Skrytý hřídel, stejně jako sestava převodovky se o to postará. Pro každou úplnou rotaci minutové ruky (vlastně bílý kroužek) je hodina ruka povolena pouze rozvoj rodiny 1/12. rotace. Je to chytrý systém, stejně jako můžete vidět vnitřky na obrázku zde.

Na rozdíl od hodinových úloh, které předvádějí své vnitřní fungování, duté hodiny je obtížné skrýt. Pokud se rozhodnete vytvořit svůj vlastní, [Shiura] varuje očekávat, že bude dělat trochu vylepšení, aby jemně doladění množství tření mezi pohyblivými částmi, aby bylo zajištěno, že provoz je hladký, stejně jako poskytuje užitečné pokyny pro to, aby tak učinily. Udělejte si pár minut, abyste sledovali hodiny v akci ve videu, vložené níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *