Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Huawei P10 škádlil před MWC 2017

Huawei P10 škádlil před MWC 2017

, protože jsme prošli do roku 2017, každý pečlivě sledoval tyto kalendářní stránky, až dorazí dlouhý den. Program mluvíme o tom, co je s největší pravděpodobností nejdůležitější technickou událostí v této první polovině roku. Konkrétně událost MWC 2017, která bude nastoupit v Barceloně ve Španělsku, počínaje 26. únorem.

S kousky času před zahájením této události jsou mnoho ostražitější než kdy jindy, aby získaly nejnovější zprávy o všech věcech. Na akci bude spousta nových vydání a odhalení, zdá se však, že Huawei nechce držet svou novou vlajkovou loď trik po dobu dvou mnohem více týdnů.

Nedávno Huawei vzal na Twitter, aby světu pochopil, že nový vlajkový gadget Huawei P10 je na cestě. Tweet odešel spolu s hashtag #oo, což by mohlo být potenciálně doporučením pro konfiguraci dvojité videokamery pro zařízení. Očekávalo se, že Huawei integruje Leica inovace do nových čoček svého zařízení.

Specifikace Huawei P10

Sluchátko slibuje kompetentní specifikace pro současnost specifikující trh smartphonů a obecný fantastický výkonný stroj. Podívejme se a uvidíme, co máme.

Gadget bude mít 5,5palcový obrazovku, která bude údajně využívat technologii QHD;

Pokud jde o paměť, existuje argument mezi 4 GB RAM a 6 GB RAM, ale ne nižší než dvě možnosti;

Na palubě bude také existovat také čip Kirin 960, který se zabývá zpracováním pro P10;

Všechny tyto dohromady vytvářejí fantastické zařízení. Počáteční náklady na jeden z těchto nejvyšší kvalitních pomůcek Huawei se uvádí, že se pohybují kolem 500 USD, což není stejně jako ostatní výrobci za vlajkovou loď. Nejedná se však ani o úpravu kapes, stejně jako Huawei s největší pravděpodobností přináší velké množství dalších funkcí, aby ověřil nákladnou etiketu, která není bohužel pro peněženku každého.

Vzhledem k tomu, že méně než dva týdny zbývají až do velkého debutu MWC 2017, nebudou excitovaní technologicky důvtipní spotřebitelé muset čekat, než se budou moci podívat na to, co Huawei letos poskytuje.

Přečtěte si také: Co je init.d? přesně to, jak povolit INIT.D podporu na Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *