Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Boeing 777 od složek Manilla, 6+ let úsilí

Boeing 777 od složek Manilla, 6+ let úsilí

, tím lépe se podíváte, tím více budete v úžasu tohoto šokujícího složitého 777 repliky. Plně artikulace samotného přistávacího zařízení má přes 2 000 dílů, stejně jako 200 hodin montáže, ani včetně pneumatik penny s individuálně řezanými maticemi. Všechny vyřezávané z Manilla Office složek ručně.

Třída umělecké architektury s vysokou institucí ovlivnila tento rozvoj mentorem několik technik papercraftingu. Když [Luca] dostal držení přesného Air India 777-300ER Schematic, on začal budovat tento 5 stop dlouhý model měřítku 1:60. Jeho projekt má v průběhu let spravedlivé množství mediálního zájmu, včetně některých falešných zpráv, které byl tak zaměřen na rozvoj, který upustil z vysoké školy (udělal 2 roky však z jiných důvodů). 6,5 roku v tvorbě, [Luca] se zaokrouhluje homestretch.

Styl je ručně vykreslen v aplikaci Illustrator ze schémat, pak je vytištěn přímo na složky Manilla. Ovládat nůž X-ACTO jako výrobce hodinek, [Luca] řepá všechny segmenty ven, stejně jako umístění je s šepotem lepidla. Písty. Nápravy. Svorky. kravaty. Závorky. Dokonce i pneumatické hadice – frakce zubního pleť tenké – jsou spuštěny na jejich vhodná místa. Zapojte se za motorem ručně z mnoha pramenů. Kdyby to nestačilo, všechno se pohybuje stejně jako práce přesně tak, jak to dělá na opravdové věci.

Pneumatiky opravdu houpají stejně jako řízení. Přistávací zařízení se opravdu zhroutí stejně jako záhyby. Klapky se pohybují. Motory nejsou jen nádherné statické repliky; 777 má skládací zadní část pro reverzní tah, stejně jako tedy [Luca] Manilla verze. Kabina, stejně jako nákladní dveře závěs, stejně jako zámek na místo. Dokonce i koupelny jsou stejně stísněné, jak je třeba mít na paměti.

[Luca] strávil celou léto právě na nábytku: 300 + ekonomické klimatické křeslo mu trvalo 20 minut každému, dvě křesla obchodní třída by mohla být dokončena za den, stejně jako jediná velmi první třída Suite byla plná 8 hodinová směna . Motory trvalo ještě pět měsíců. Galerie má také spoustu detailů – řádek po řadě vozíků i skříní.

Není to jen přesnost, pečlivost, stejně jako detail, který zaujme – infinitesimální měřítko vzdoruje víře. Soukromé kokpitové ovládání jsou každý trpitý drážkami otisků prstů jejich výrobců. Podívejte se na video vložené pod primární přistávací zařízení, stejně jako poznamenejte celé sestavy manipulované pinzetami. Stejně jako skutečná věc je, že zařízení je málo silné, může podporovat několikrát hmotnost dokončeného proudu.

Očekával, že bude celkem později v tomto roce (i když uvedl přesnou věc v loňském roce), [Luca] již začal malovat trup. After he is done he plans to one-up himself with a 20 foot version.

[Luca] does not have a job page per se however he documents well. He even spent two weeks editing 130 hours of time-lapse footage for his fans to appreciate the work that goes into a single assembly. For all the glorious details see his Flickr albums or his Youtube channel.

Thanks [Lars] for the tip.

* Corrected, it was an design class, not an art class.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *