Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Android malware posílený velkými 472% vzhledem k tomu, že červenec

Android malware posílený velkými 472% vzhledem k tomu, že červenec

, který se prohlašuje, že je vše skvělý, stejně jako otevřený, je jedna věc, a také nechat jakoukoli jednotlivci složit aplikaci pro vaši platformu a poté ji nabídnout s uvedením Oficiální trh platformy je další. Jedna věc, kterou oba potenciálně mají v typickém, je však potenciální pro bezpečnostní problémy, stejně jako Android začíná vidět takové problémy s alarmující pravidelností.

Nová zpráva od Juniper Worldwide Danger Center nyní prohlašuje, že Android se zabýval 472% posílením nebezpečí malwaru vzhledem k tomu, že v červenci – to je za pouhé čtyři měsíce!

Důvod velké podpory v nebezpečích na mobilní platformě Google nezabere mnoho lovu. Nedostatek jakéhokoli typu procesu prověrky pro Android – přesně stejný proces Apple je stále napaden na implementaci – naznačuje, že každý jednotlivec může aplikaci pro stahovat pomocí oficiálního obchodu s oficiálním obchodem. Jedinou bariérou vstupu je předběžný nastavení 25 $ potřebného od společnosti Google.

Možná se očekává, že Android bude i nadále ověřit, že bude tahem pro ty, kteří se snaží získat vstup do osobních údajů uživatelů uchovávaných na zařízení Android, přičemž Google včera oznámil, že nyní dosáhli 200 milionů spuštěných zařízení. Medová hrnec, který musí být pro ty, kteří uvolňují malware na trh, musí být přitažlivým návrhem.

Bezpečnostní starosti také používá ještě jeden důvod k porovnání iOS i Android Battle s Mac a také PC, která zuří na konci 80. a 90. let, přičemž Windows je také prokázán jako větší operační systém, pokud jde o instalaci Základna se však týká, ale také trpí nárůstem bezpečnostních problémů, které dodnes nejsou tak obrovské starosti pro smolaře, který je Mac Apple.

Autoři zprávy přestali navrhnout, že iOS byl mnohem bezpečnější než Android, ale naznačoval, že ověření aplikací má prospěch z bezpečnostního hlediska.

Model Store Store Open Applications Android, který postrádá podpis kódu, a také proces hodnocení aplikací, který Apple vyžaduje, usnadňuje útočníkům distribuci svého malwaru.

Vzhledem k tomu, že se Android objevil na mnohem více a také mnohem více tabletů i chytrých telefonů, bezpečnost skončí jen pro Google mnohem více problémem, stejně jako s pomalým procesem aktualizace díky poskytovateli i jako také poskytovateli, stejně OEM vměšování, procházení i mobilní gigantičtí mohou zjistit, že je těžší než někteří držet krok.

(přes AppleInsider)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *