Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Apple zastaví podepisování iOS 8.1.1, tady je to, co potřebujete vědět

Apple zastaví podepisování iOS 8.1.1, tady je to, co potřebujete vědět

Apple konečně zavřel dveře na iOS 8.1.1. Už to není zpíváno, což znamená, že již nemůžete downgrade iOS 8.1.2 až 8.1.1. Také již nemůžete obnovit ani aktualizovat na iOS 8.1.1 z předchozí verze iOS na vašem iPhone, iPad nebo iPod Touch. Apple vydal iOS 8.1.1 již v listopadu, který byl v souladu s iOS 8.1.2 teprve minulý týden.

iOS 8.1.2 je vydání opravy chyb, které mezi jinými menšími opravami obecně „řeší problém, kdy vyzvánění zakoupené v obchodě iTunes mohly být z vašeho zařízení odstraněny.“ Pokud si zakoupíte vyzváněcí tóny z iTunes, aktualizace na iOS 8.1.2 je opravdu žádný mozek. Apple se také uvádí, že testuje soukromě iOS 8.1.3 před hlavním vydáním IOS 8.2. Zatímco datum vydání iOS 8.1.3 dosud není ověřeno, mohlo by to velmi brzy klesnout. V iOS 8.1.3 existuje každá pravděpodobnost, že Apple Patching TAIG Jailbreak, v důsledku toho vřele doporučujeme aktualizovat na iOS 8.1.2, pokud jste tak již neučinili. Z mnohem více důvodů, proč musíte aktualizovat na iOS 8.1.2, zkontrolujte náš hloubkový příspěvek zde.

Dobrou zprávou je, že útěk z vězení Taig již funguje na iOS 8.1.2. Takže pokud jste na iOS 8.1 nebo níže, můžete aktualizovat aktuální firmware iOS 8.1.2 a útěk z vězení na kterémkoli iPhone, iPad nebo iPod Touch s využitím TAIG.

Chcete -li to provést, jednoduše si odtud stáhněte iOS 8.1.2 a poté jej pomocí vězení pomocí Taigu sledujete níže uvedenými tutoriály.

Pro tutoriály o tom, jak útěk z vězení a nainstalovat Cydia:

Jak útěk z vězení iOS 8.1.2 Využití Taig [průvodce]

Jak útěk z vězení iOS 8.1.1 Untored pomocí Taig [Tutorial]

Můžete také prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 8.1.1 a iOS 8.1.2 s Taig na iPhone 6, 6 Plus, 5s, iPad, mnohem více [aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *