Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized BITESMS 8.0.2 Beta 2 Pro iOS 7 vydán, získejte to z přímo zde [fotogalerie]

BITESMS 8.0.2 Beta 2 Pro iOS 7 vydán, získejte to z přímo zde [fotogalerie]

Je to fantastické přesně to, jak se zdá, že útěk z vězení jde ve vlnách. Máme ta hektická kouzla, kde se zdá, že vše, o čem jsme kdy slyšeli, jsou nová vylepšení a aplikace zasahující Cydia, které by snad měly zasáhnout naši mysl a také modifikovat metodu, kterou využíváme naše zařízení iOS. Pak máme období, jako je ta, z níž jsme právě vyšli, kde se zdá, že zájmová míra ustupovala, stejně jako útěk z vězení téměř vklouzne do hibernace.

Toto kouzlo obvykle vyhovuje obrovskému novému vydání pro iPhone, obvykle od doby, kdy se tento hardware spojuje s novou verzí softwarových aplikací, a to také naznačuje, že útěk z vězení obvykle zasáhne zátaras, zatímco jsou nalezeny nové zranitelnosti. To se stalo s iOS 7.

Nyní, i když jsme pevně na druhé straně té suché doby a také dodržováním vydání útěku z vězení iOS 7 o několik dní zpět, vidíme, jak vylepšení získávají aktualizace nového operačního systému a dokonce i Cydia měla lízání barvy. Je to všechno nesmírně vzrušující.

Nejaktuálnější, kdo získal chuť iOS 7, je ten, na který jsme čekali, a to je také Bitesms.

Oficiální účet BITESMS Twitter tweetoval pár dní zpět, že návrhář byl obtížný v práci, aby získal Bitesms pro iOS 7 připraven a také v rukou beta testerů. Bylo nám řečeno, že pokrok byl asi 85% kompletní, a také, že páteční vydání bylo na kartách. Je pravda, že dnes je pátek a také jsme byli ošetřeni beta vydáním Bitesms 8.0.1.

Aktualizace přináší jednu z našich preferovaných zpráv nahrazení aplikací pro iOS 7, a přestože aplikace Apple Stock Apple má několik aktualizací pozdě, stále nemůžeme uvést, že se blíží, co Bittesms nabízí. Být schopen poslat rychlé odpovědi sám je něco, co nám chybí, když jsme bez bittesmů. Ve skutečnosti existují i jiné aplikace, které dělají podobnou věc, ale Bitesms bude mít v našich srdcích trvale místo.

Nyní, právě tady přichází fascinující bit, ačkoli aplikace Bitesms byla vždy náhradní aplikací pro aplikaci First First Delayration Messages, avšak tentokrát kolem, ve skutečnosti nahrazuje aplikaci, takže aplikaci zpráv není, kde je vidět, přesně Metoda, kterou měla být od začátku.

Uži UI, jak bychom očekávali od jakéhokoli typu aplikace pro iOS 7, je ploché až do svých kořenů. Od primárního uživatelského rozhraní po bubliny zprávy je to všechno ploché. Stejně jako bílá!

Beta rovněž dodává jednotlivci schopnost odesílat odpovědi přímo z oznámení a zámku jako obvykle. Pro některé to nemusí hluk skvělý, ale pokud se nás ptáte: je to opravdu.

Nové verzi beta beta si můžete stáhnout nyní z testovacího repora.bitesms.com repo, stejně jako je naprosto bezplatné vyzkoušet omezenou dobu a zahrnuje reklamy a také doporučujeme, abyste se na něj dostali ideální. Nyní!

AKTUALIZACE X1: A mnohem stabilnější a leštěná verze 8.0.2 Beta 2 bitesmů pro iOS 7 je nyní venku. Můžete si jej stáhnout z přesně stejného repo, jak je uvedeno výše.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 7 – 7.0.4 Útěk z vězení: Stáhněte si Evasi0N 7 pro iPhone 5S, 5C, 5, iPad, iPod Touch [Windows / Mac]

Útěk z vězení iOS 7 – 7.0.4 Untored na iPhone 5s, 5C, 5, 4s a také mnohem více s Evasi0N 7 [Video Tutorial]

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone i iPad.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *