Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 64bitový webový prohlížeč Google Chrome pro OS X vydán

64bitový webový prohlížeč Google Chrome pro OS X vydán

Pokud se stanete uživatelem OS X, a náhodou milujete webový prohlížeč Chrome Google, pak vás bude určitě zajímat nejnovější vydání Chrome 39.

Verze 39, nebo konkrétněji, verze 39.0.217.65, nakonec odešla naživo a představuje první stabilní sestavení nejpopulárnějšího webového prohlížeče na světě, který byl postaven s ohledem na 64bitovou optimalizaci pro počítače Apple MAC. Oficiální a stabilní spuštění verze 39, která byla dříve k dispozici v beta beta, také podporuje počítače založené na Windows a Linux, přičemž 64bitová verze je jedinou variantou, kterou uživatelé Mac mohou dostat ruce vpřed. Smutné zprávy pro ty, kteří provozují starší Mac založený na Intel.

Kromě toho, že Chrome 39 nabízí jako stabilní 64bitová sestavení pro Mac, přináší s sebou řadu povinných pevných a vylepšení, včetně celé řady nových API pro vytvoření chromových aplikací a rozšíření. Stejně jako u jakéhokoli hlavního vydání má Chrome Codebase také prospěch z řady vylepšení a změn, které nabízejí znatelně zlepšená vylepšení rychlosti a doby načítání. Tým Chrome také uvedl, že sdělí světu, že s nejnovějším vydáním bylo provedeno více než čtyřicet klíčových vylepšení bezpečnosti a opravy chyb, z nichž přibližně 25% bylo zvýrazněno externími výzkumnými týmy. Google také vyplatil 41 500 $ v odměně těm, kteří lokalizují chyby.

Pokud provozujete 64bitový Mac a jste připraveni se ponořit a upgradovat na nejnovější verzi z pobočky Chrome „Stable“, nejnovější sestavení lze získat na stránce Google Stahování zde. Pro ty, kteří stále provozují starší stroj založený na Intelu, budete muset s tímto sedadlem sedět, ale přinejmenším je zde Chrome 38, abyste tyto potřeby prohlížení webu zvládli.

Google Chrome je absolutně zdarma ke stažení a je k dispozici na široké škále platforem, včetně Android a iOS. Ale je to desktopová verze, která je zde hvězdou pořadu, a s nedávným nárazem na verzi 39 nevidíme žádný důvod, proč byste měli Chrome ignorovat, nebo alespoň dát jí šanci splnit vaše potřeby pro prohlížení webu.

Pokračujte, víme, že chcete. Prostě nemůžete popřít zdarma!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *